1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Somfy ile evinize kumanda edin

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Impresario Chronis RTS Açılır kapanır sistemleri (panjur, perde, tente vs) evin herhangi bir yerinden merkezileştiren ve hareketlerini kontrol eden uzaktan kumanda ünitesi.


  Her motorlu ürün diğerlerinden bağımsız bir biçimde açılabiliyor, kapanabiliyor veya en beğenilen pozisyona ayarlanabiliyor.
  Her sistem daha önceden programlanmış zamanlarda açılabiliyor ve kapanabiliyor.
  Hem manuel hem de otomatik fonksiyonlara sahip.

  Telis Composio RTS

  Bölgesel ev kontro sistemi. Evin, giriş katı, birinci katı veya bina dış cepheleri, garaj ve bahçe kapılarını ayrı ayrı kontrol ediyor.
  Aynı gruba ait tüm sistemler, aynı anda yukarı aşağı hareket ettirilebiliyor veya en beğenilen pozisyona ayarlanabiliyor.
  Her grup, ekranda aynı isimler ile tanımlanabiliyor ve bir bakışta rahatlıkla görülebiliyor.

  Jaluzilere Özel Kolay Kontrol ve Doğal Işık: Telis Modulis 4 RTS - Telis Modulis Soliris RTS
  Bireysel veya genel uzaktan kumanda üniteleri merkezi yön topu sayesinde jaluzinin lamel açısının kesin ve doğru bir biçimde yapılmasını sağlıyor. İki modeli bulunuyor;

  4+1 kanallı uzaktan kumanda,
  Soliris: Bağlı olan güneş/rüzgar sensörü ile jaluzinin lamelleri otomatik olarak gün ışığına göre hareket ediyor. Gün ışığının bir ayarlayıcısı var.

  Yeni Rahatlık Seviyeleri İçin Yeni Fonksiyonlar
  Yeni RTS kolleksiyonu Standart kumandalara ek olarak, yeni yaşam standartalarına daha fazla uyum saglayan fonksiyonlara sahip. Somfy Radyo Teknolojisi’nin kurulumu ve ayarların kişiselleştirilmesi kolay.

  Sistemler üzerinde senaryolar yazılabiliyor, istenildiğinde hareket ettirilebiliyor veya bir zamanlayıcı programlanabiliyor.

  Kablosuz ev kontrol sistemlerinde yeni bir çözüm olan RTS koleksiyonu, Somfy Radyo Teknolojisi’ni ev konforu çözümlerine yönelik bir referans haline getirdi. 1998'den bu yana dünya çapında 3 milyonu aşkın kuruluma sahip Somfy radyo teknolojisi, güvenilir, esnek ve kolay kurulumuyla otomatik açılır kapanır sistemlerin (panjur, perde, tente) vazgeçilmez kontrol seçeneği haline geldi.

  Somfy uzaktan kumandalarının yeni dizaynı Somfy’nin kabul edilmiş kalitesini vurguluyor ve yeni fonksiyonlarının kullanımını kolaylaştırıyor.

  Kolay Kullanım
  Anlaşılır, şık ve fonksiyonel dizayna sahip yeni RTS Koleksiyonu’nun avantajları:
  Askı halkası
  “Aktif fonksiyon” geri bildirim ışığı ve yuvarlak hatlı tasarımı ile daha rahat kavrama ve kullanım.
  Kauçuk çerçeve darbeye karşı daha dayanıklı ve Patio modeli su geçirmez.
  Geniş dijital ekranlı uzaktan kumandalar
  Daha kullanışlı yön topu
  Aşağı -Yukarı ve “my” favori pozisyon butonları
  “my” butonu her kullanıcının en beğendiği pozisyonu kişiselleştirmesi için kullanılıyor.


   
Somfy ile evinize kumanda edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kumandan

  kumandan

  Kumandan Cesaret ve metanete, Ehil olan kimsenin askerlere kumandan olduğunu görmesi rütbe, şöhret, hayır ve mala; ehil değilse vefata, Yoksulun kumandan olduğunu görmesi üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada görülen kumandan, düsman üzerine hücum ederken veya düsman kendisi üzerine hücum ettiginde, korkusuzca hareket eden meshur bir adama delalet eder. Çünkü o nefsini harbe adamistir. Rüyada...
 2. Evinizi Dört Adımda Dekore Edin

  Evinizi Dört Adımda Dekore Edin

  Evinizi Dört Adımda Dekore Edin...
 3. Evinizi Odalarına Göre Dekore Edin

  Evinizi Odalarına Göre Dekore Edin

  Evinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken en önemli şey; dekorasyonu odanın işlevselliğine göre yapmaktır. Evinizdeki her odayı tam anlamıyla kullanabilmeniz için, bir kaç küçük önerimiz var. Adımları takip edin ve altın kuralları öğrenin! Önce: Odanızı planlamadan önce mutlaka odanın ve odada yer alan mimari unsurların ve odaya konması planlanan eşyaların ölçülerini alın. Pencere ve...
 4. Gözlerinizi evinizde test edin !

  Gözlerinizi evinizde test edin !

  Gözlerinizin düzenli olarak bir göz doktoru tarafından muayene edilmesi önemlidir. Doktorunuza gitmeden önce hızlı testlerimizden birini kullanarak görüş kabiliyetinizi evde de test edebilirsiniz. Gözlerinizi şimdi kontrol edin. • Snellen testi • Yakını görme testi • Astigmatizm Testi Snellen testi nedir? Göz doktorlarının çoğu görüşünüzü test etmek için Snellen tablosunu...
 5. Evinizi boyarken dikkat edin

  Evinizi boyarken dikkat edin

  bu konu; iç sephe duvar boyası,dış cephe duvar boyası hakkında bilgiler vermektedir Son baharın gelmesiyle ,ev deki tadilatlar boyamalar başladı.Evin görünümüne estetik ,görünüm katan duvar boyaları hakkında bilmediğimiz o kadar çok şey varki. Fiziksel etkilerinden dayanıklılığına,kimyasal etkilere karşı dayanıklılığına,vs gibi bilmediğimiz çok şey var . Boya diyip geçmeyin hanımlar.Boyanın...

Sayfayı Paylaş