1. ozlemyonar

ozlemyonar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Son Dakika Otel Fırsatları

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında ozlemyonar tarafından paylaşıldı.

2018 Sömestr tatili başlamadan şehir şehir ilçe ilçe Türkiye Şehir Otelleri her bütçeye uygun hesaplı hemen incele.
    < Konu Resmi..>

Son Dakika Otel Fırsatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. tekirdağ deprem son dakika

tekirdağ deprem son dakika

tekirdağ deprem son dakika tekirdağ depremi tekirdag deprem Son dakika alınan habere göre İstanbul'da olan Tekirdağ depremi ile ilgili gelişmeler şu yönde meleklerim. Yerin 15.3 km derinliğindeki deprem İstanbul ile birlikte çevre ilerde de hissedilirken, can ve mal kaybına ilişkin herhangi bir bilgi gelmedi. Akıllara olası İstanbul depremini getiren sarsıntıyla ilgili konuşan 3 uzman,...
  3. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  4. Son dakika...........

Son dakika...........

milli eğitim bakanlığı okula başlayan bebelere balon ve ücretsiz emzik dağıtımı yapacak.....concon
  5. Son Dakika İstanbulda Deprem !

Son Dakika İstanbulda Deprem !

Bu konu; istanbulda deprem, egede deprem haberi hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, az önce yani saat 16:15- 16:20 civarında deprem oldu. CNNTURK depremin şiddetini 6.2 olarak verdi. Deprem İstanbul, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Çanakkale'de hissedildi. Kandilliden Açıklama: Deprem 6.2 büyüklüğünde oldu. Edirne. Tekirdağ , Çanakkale , İzmir...

Sayfayı Paylaş