1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Songül Öden Olaylı Boşanıyor!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  sogül öden boşanıyor eşine ceza mahkeme kararı hapis cezası ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni yayın döneminde Umutsuz Ev Kadınları dizisinde başrollerden birini oynayacak olan Songül Öden olaylı bir şekilde boşanıyor melekler.Eşi tiyatrocu Canberk Uçucudan hakaret yediği ve tehdit aldığı gerekçesiyle şikayetçi olan Öden,savcılığa başvurdu.


  < Konu Resmi..>


  Mahkeme yaptığı incelemeler ve sanığın iyi hali düşünülerek 5 ay hapis cezasına karar verip ,cezayı erteledi ve Canberk Uçucu'nun 5 yıl süreyle denetime tabi tutulmasına karar verildi.

  İnsanlar boşanabilirler,ama önemli olan bunu çirkinleşmeden medenice yapabilmek melekler :) Ne yazık ki herkes bunu başaramıyor.O kadar edilen hakaret neye yaradı,üstüne üstlük ceza aldı Canberk bey,değer miydi sanki?


   
Songül Öden Olaylı Boşanıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. songül öden

  songül öden

  songül öden songül öden ayak songul oden ayak ayakları ödenin ayakları
 2. Songül Öden Kimdir?

  Songül Öden Kimdir?

  songül öden kimdir resimleri biyografisi hayatı dizileri hakkında bilgi için yazımza buyrun arkadaşlar Songül Öden kimdir biyogrofisini sizlerle paylaşacağız melekler (d. 17 Şubat 1979, Diyarbakır), Türk tiyatro ve dizi oyuncusu. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olan Songül Öden , Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST), Ankara Deneme Sahnesi’nde, Trabzon...
 3. Songül Öden Sonunda Boşandı

  Songül Öden Sonunda Boşandı

  songül öden boşandımı boşanacakmı songül öden kimdir resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Oyuncu Songül Öden Sonunda boşandı melekler. işte haberimizin detayları melekler :D:D Songül Öden Sonunda Boşandı melekler 9 yıllık eşi tiyatrocu Canberk Uçucu’dan, yaklaşık 4 yıl süren olaylı bir sürecin ardından boşandı Tiyatrocu Canberk Uçucu ile oyuncu Songül Öden, 6...
 4. Songül Öden Resimleri

  Songül Öden Resimleri

  Songül Öden Resimleri var mı acaba yoksa lütfen güzeller güzeli Songül Öden Resimlerinide paylaşın kızlar.
 5. Songül Öden Fotoğrafları Resimler Galerisi

  Songül Öden Fotoğrafları Resimler Galerisi

  Songül Öden Resim Songül Öden Resimler Galerisi Gümüş dizisinde ki Gümüş karakteriyle tanıdığımız ve şimdilerde Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide rol alan sevilen güzel oyuncu Songül Öden'in resimlerini sizler için ve Songül Öden hayranı oaln tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş