1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Soru sormak

  Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Soru görmek ilimde birlesmege delalet der. Bazilarina göre; soru, din hususunda bir seye delalet ediyorsa, hayirdir. Dünyaya ait bir sey ise iyi degildir.

   
Soru sormak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sormak

  Sormak

  Birine bir yer sormak iz peşinde olmaya, Bir konu sormak öğrenci olmaya ya da işte sebata, alçakgönüllü olmaya delalet eder.
 2. Birşey sormak istiyorum.

  Birşey sormak istiyorum.

  Benim nickimin altında Melek yazıyor.30 mesaja gelince melek oldum.Acaba uzman melek,profesyonel melek ve bizim melek ünvanları kaç mesajla sınırlıdır?:confused:
 3. Iş görüşmesinde soru sormaktan korkmayın!

  Iş görüşmesinde soru sormaktan korkmayın!

  iş görüşmesinde sorulması gereken sorular iş görüşmesinde sorulması gerekenler mülakatta gereken sorular İş görüşmesinde adayın mülakatçıya sorular sorması profesyonelliğin bir göstergesi olarak kabul ediliyor. İşte atmosferi soğutmadan ‘derin bilgi’ toplamanın yöntemleri… İşte genellikle genç adayların düştüğü bir hata... Görüşmenin heyecanıyla mülakatçıya tek bir soru sormadan bitirilen...
 4. bir şey sormak istiyorum :(

  bir şey sormak istiyorum :(

  merhaba kızlar benim sorum şu erkek arkadaşınız hiç haber vermeden aniden ailesinin yanına memleketine gitse,orda size mesaj atıp 'aşkım ben senden gizli bişey yaptım söylemeye korkuyorum annemin yanına geldim' dese ne yapardınız? ne düşünürdünüz? nasıl bi tepkiniz olurdu? daha önceden de birtakım sorumsuz davranışları olan biri bu erkek arkadaş.
 5. soru

  soru

  14 yaşındayım kapalıyım mezuniyette ne giyebilirim?

Sayfayı Paylaş