Sorun

E

EspanOL

Forum Okuru
Sorun
Avatar koyamıyorum.Bu sadece benimle ilgili yoksa sitedemi bir sorun var?Birde imzama resim koyamıyorum.İlginize şimdiden teşekkürler...

M

Misafir

Forum Okuru
Ce: Sorun
hayır hiç bir problem yok avatar koymak isteyen koyabilir bizimle alakalı deyil bir daha dene olmazsa pm at ok ;)

Ara kanama neden olur ? Bir sorunun işaretimidir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ankara Güven Hastanesi Tüp Bebek Tedavisi gören var mı sorum var Ankara Güven Hastanesi Tüp Bebek Tedavisi gören var mı sorum var
Selamlar arkadaşlarım ankarada oturuyorum Tüp bebek tedavisi yaptıran arkadaşlar var ise bende bilgi rica ediyorum. Bu güven hastanesi yaptığım araştırmada sağda soldaki sitelerde ön planda çıkıyor 7 yıldır çocuğum olmuyor ve zaman kaybetmeden...
Tüp Bebek Merkezleri 2
Adet düzensizleşmesi yaşayanlar bir sorum var Adet düzensizleşmesi yaşayanlar bir sorum var
Adet duzensizlesmeye başladımı hamile kalınır mi iki aylık evliyim hep düzenli oluyordu bu ay erken geldi ve öyle dediler dogrumudur
Soru-Cevap 5
Sorun Sorun
Bu sayfadan bildirim almak istemiyorum ne yapmam lazım
Bilmedikleriniz 0
Ella kullanimi sonrası adetim gecikti sorun nedir? Ella kullanimi sonrası adetim gecikti sorun nedir?
19 aralikta bi.birlikteligim oldu ardindan 1 gun sonra ella hapini.aldim su an reglimden 6 gun gecti olmuorum 2 tane idrar teati yaptim negatif kasklarmn agrisindn olucem ne yapmaliyim
Bilmedikleriniz 1
Ara  kanama neden olur ? Bir sorunun işaretimidir? Ara kanama neden olur ? Bir sorunun işaretimidir?
Adet döngüsü, menstruasyon periyodunun ilk günü veya bir sonraki kanamanın ilk gününe kadar kanama zamanıdır. Adet döngüsü, hormonlar ve yumurtlamayla düzenlenen düzenli bir süreçtir. Ortalama menstrüel döngüsü yaklaşık 28 gün sürer...
Gebelik 10