Sorun

E

EspanOL

Forum Okuru
Sorun
Avatar koyamıyorum.Bu sadece benimle ilgili yoksa sitedemi bir sorun var?Birde imzama resim koyamıyorum.İlginize şimdiden teşekkürler...

M

Misafir

Forum Okuru
Ce: Sorun
hayır hiç bir problem yok avatar koymak isteyen koyabilir bizimle alakalı deyil bir daha dene olmazsa pm at ok ;)

Kaynana sorunu Kayinvalide Sorunları Kadınlar Yardım lütfen... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sorun Sorun
Bu sayfadan bildirim almak istemiyorum ne yapmam lazım
Bilmedikleriniz 0
Ella kullanimi sonrası adetim gecikti sorun nedir? Ella kullanimi sonrası adetim gecikti sorun nedir?
19 aralikta bi.birlikteligim oldu ardindan 1 gun sonra ella hapini.aldim su an reglimden 6 gun gecti olmuorum 2 tane idrar teati yaptim negatif kasklarmn agrisindn olucem ne yapmaliyim
Bilmedikleriniz 1
Ara  kanama neden olur ? Bir sorunun işaretimidir? Ara kanama neden olur ? Bir sorunun işaretimidir?
Adet döngüsü, menstruasyon periyodunun ilk günü veya bir sonraki kanamanın ilk gününe kadar kanama zamanıdır. Adet döngüsü, hormonlar ve yumurtlamayla düzenlenen düzenli bir süreçtir. Ortalama menstrüel döngüsü yaklaşık 28 gün sürer...
Gebelik 10
Soru kokulu akıntım var nednei nedir? Soru kokulu akıntım var nednei nedir?
Ben yeni evliyim. Evlenmeden önce kokulu akıntım yoktu. Evlendikten sonra başladı ve ilişki sırasında da çok rahatsız ediyor. Ben bunu doğum kontrol hapına bağlıyorum. Bu yüzden olabilir mi?
Bilmedikleriniz 1
Kaynana sorunu Kayinvalide Sorunları Kadınlar Yardım lütfen... Kaynana sorunu Kayinvalide Sorunları Kadınlar Yardım lütfen...
Öncelikle merhabalar yeni üye olduğum için konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum öncelikle çok zor şeyler yaşadım annem ve babam ayrıldı 6 yasimdayken başka insanlar ile hayatlarını birleştirdiler ve çocukla taclandirdilar ikisi zaten...
Kadınca 1