Sözler ve DuyguLar

M

Misafir

Forum Okuru
Sözler ve DuyguLar
Sözler Ve Duygular

Evlilik teklifi sırasında söyleyeceğiniz sözler çok önemli. Sevdiğinizin gözlerine bakıp duygularınızın tam karşılığı olan sözler söyleyin. Aranızda olan gizli kelimeleri kullanabilirsiniz. Bir insanı etkilemenin en güzel ve en doğal yollarından biridir sözler. Bakışlarınız ve sözleriniz aynı ifadeyi taşımalıdır.

Evlilik teklifinde bulunmadan once ön konuşma yapın. Hem heyecanı arttırır hemde merak uyandırır. Ne konuşacağınızı önceden planlayın. Sevginizi ve tüm güzel duygularınız basit, doğal ama etkileyici bir dille anlatın. Karışık, başı sonu belli olmayan cümlelerden uzak durum. Ona geçmişte yaşadığınız güzel anıları hatırlatın. Gelecek için planladığınız güzellikleri anlatın. Ve bu gün istediğinizi söyleyin. Bazen şiirler, şarkılar anlatmak istediğiniz herşeyi bir kaç mısra ve notada ifade edebilir. Eğer söyleyecek sözler bulmakta

zorlanıyorsanız şarkılara, şiirlere sığınabilirsiniz. Sözleriniz, şarkınız veya şiiriniz sizing dışınızda olmamalı. Farklılık değil tam anlamıyla sizin sözleriniz ve duygularınız olduğunu hissettirmeli.

Ön konuşmadan sonra sıra anahtar cümlelere gelir. 8ÜBenimle evlenir misin?8221; bu soru kla******. Siz evlilik teklifinizi farklı cümlelerle ifade etmek istiyorsanız. 8ÜBundan sonra ki hayatını benimle paylaşır mısın?8221;, 8ÜBenimle aynı evi ve yastığı paylaşmak ister misin?8221;, 8Üsevgimizi ölümsüzleştirip, bana evet dermisin?8221; gibi cümleler de kullanabilirsiniz. Sözlerden ve duygulardan sonra geriye beklemek kalıyor.
 
Üst