Sphaerichthys osphromenoides (Çikolata Gurami)

E

EspanOL

Forum Okuru
Sphaerichthys osphromenoides (Çikolata Gurami)
Boy:7 cm kadar büyüyebilirler
Sıcaklık:Sıcaklık labirentlerdeki gibi 26 28 derece arasında olmalıdır.

Ph:5.0-7.0 arasında olmalıdır. Sertlik:Su sertliği olabildiğince yumuşak olmalıdır.Bu üremeleri içinde önemli bir rol oynar.
Davranış:Oldukça barışçıl bir türdür.Kesinlikle yanlarında agrasif tutuma girebilecek balıklar bulunmamalıdır.Tüm labirentlerde olduğu gibi akvaryumunuzda olabildiğince az akım bulunmalıdır.Güzel bitkilerler süsleyebilirsiniz ve onların saklanıp stres atacakları mağra gibi yerler olması çikolata guramiler için oldukça doğru bir seçim olacaktı.
Üreme:Üremeleri kolay değildir.Kuluçka süresi 14 20 gün arasında sürer.30 a yakın yavru çıkarırlar.
Yavru bakımı:Yavrular 14 20 gün arasında kuluçkaya yatar.Yavrular oldukça yavaş gelişir.Onlara kesinlikle artemia gibi canlı yemlerin verilmesi onların büyümelerini anormal hızlandıracaktır.
Beslenme:Beslenmeleri ise hem etçil hem otçuldur.

Çikolata kahve saç rengini kullananlar buraya... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Pko, çikolata kisti,polip Pko, çikolata kisti,polip
Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.2 yıllık evliyim ve gitmedigim doktor kalmadı gerçekten çok yoruldum manevi olarak:( sol yumurtamda küçük zararsız çikolata kisti varmış ,sağ yumurtam da pko yani küçük küçük kistler ve bunlarda...
Kısırlık 0
Çikolata kediler için zararlımı ? Çikolata kediler için zararlımı ?
Kediler meraklı hayvanlardır , ancak köpeklerden farklı olarak, kediler yemek konusunda güvenli olmayan yemek yememe eğiliminde değildirler. Tabii ki, bu, kedinizin onun için kötü bir şeyler yemeyeceği anlamına gelmiyor. Bir çikolata...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 6
çikolata kisti olup hamile kalan varmı ? çikolata kisti olup hamile kalan varmı ?
merhaba ben 30 yaşındayım ve 8 yıllık evliyim cocuk içinde 7 aydır normal yolla kalmaya calışıyorum.2016 eylüll ayında ağrımdan dolayı dr gittim ve çikolata kisti olduğunu öğrendim 6 cm sol tarafta visanne kullandım 3 ay 4,5 cm düştü 3 ayda bir...
Bilmedikleriniz 1
cikolata kisti yaşayanlar ve yorumları cikolata kisti yaşayanlar ve yorumları
Çikolata kisti yaşayanlar ve yorumları - rahmimde 8 cm cikolata kisti var ameliyat onermedi doktor dogum komtrol hapi verdi regl donemm ilk gunu icmeye basladm ve kanamam cok az oldu kahverengi sekilde bu normal mi
Bilmedikleriniz 5
Çikolata kahve saç rengini kullananlar buraya... Çikolata kahve saç rengini kullananlar buraya...
Arkadşlar beyaz tenliyim Fahriye Evcen cildi gibi bir cildim var yani şuan ki saçlarım kahve tonlarında bu çikolata kahvesi var palettenin acaba normal kahve üzerine hemen tutar mı? Akma yaparmı çok güzel bir ton fahriye evcen de bir ara...
Bilmedikleriniz 3