1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: spor giyimde moda

cok begendim ellerine saglik canim

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: spor giyimde moda

muhtesemdaha baska bısey demıyorum...

spor giyimde moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Padişah sporu moda oldu

Padişah sporu moda oldu

Sultanların form tutmak için kullandıkları kulplu gülle ‘girya’ sporuna ilham verdi. Osmanlı İmparatorluğu’nda savaşa hazırlık dönemlerinde, şenliklerde sıkça kullanılan kulplu gülleyi andıran girya”, şimdi fitness tutkunlarının yeni oyuncağı. Spor hocası Murat Şinikçi, “Bu aletle aynı adı taşıyan ‘girya’ sporu, hız, kuvvet, esneklik, denge sağlıyor” diyor. Üstelik 7′den 70′e herkes girya...
  2. Yeni Moda Akımı Sevgilinin Pantolonunu Giy

Yeni Moda Akımı Sevgilinin Pantolonunu Giy

Dünyayı yepyeni bir moda akımı etkisi altına almaya başladı. Hollywood’un ünlü kadınları erkek arkadaşlarının ya da eşlerinin kot pantolonlarını giyerek, ilk trendy adımı attılar. Sevgilinin Pantolonunu Giy! Victoria Beckham, Katie Holmesi gibi moda dünyasının nabzını tutan kadınlar, katıldıkları davetlere boyfriend jean giyerek gidiyorlar. Evet, erkek arkadaşınızın bol pantolonu...
  3. 2010 spor giyim modası

2010 spor giyim modası

2010 spor giyim 2010 giyim modası spor modası kıyafetler kıyafetler Ben şahsen özel gün ve geceler hariç spor giyimi tercih edenlerdenim.Günlük hayatımızda benim gibi rahatlığı şıklığı ve spor giyimi bir arada yaşamak isteyenler için işte birbirinden güzel spor kıyafetler
  4. Spor modası Camper'la Güzel..

Spor modası Camper'la Güzel..

Camper bayan ayakkabılardan sizlere bir kokteyl yaptık umarım beğenirsiniz. Camper markasının genel çizgilerini koruyan bayan modeller benim hoşuma gitti. Eğer sizde yeni sezonda ayakkabı almayı düşünüyorsanız bu yazımız size rehber olabilir..
  5. Erkek Spor Giyim Modası

Erkek Spor Giyim Modası

Erkek Spor Giyim Modası da paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim hep kadın modası paylaşıyorsunuz biraz da kadın gözüyle erkek giyim modası paylaşın :)

Sayfayı Paylaş