Stajin Yapilmasi Ve Stajiyerin ödevleri:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
#1
Stajin Yapilmasi Ve Stajiyerin ödevleri:
Madde 23 - (Değişik madde: 02/05/2001 - 4667/13. md.) Staj kesintisiz olarak yapılır. Stajyerin haklı nedenlere dayanarak devam etmediği günler, engelin kalkmasından sonraki bir ay içinde başvurduğu takdirde, mahkeme stajı sırasında Adalet Komisyonu, avukat yanındaki staj sırasında ise baro yönetim kurulu kararı ile tamamlattırılır. Stajın yapıldığı yere göre adalet komisyonu başkanı ve baro başkanı, haklı bir engelin bulunması halinde yanında staj yaptığı avukatın da görüşünü alarak stajyere otuz günü aşmamak üzere izin verebilir. Stajyer, avukatla birlikte duruşmalara girmek, avukatın mahkemeler ve idari makamlardaki işlerini yapmak, dava dosyaları ve yazışmaları düzenlemek, baroca düzenlenen eğitim çalışmalarına katılmak, baro yönetim kurulunca verilen ve yönetmelikte gösterilecek diğer ödevleri yerine getirmekle yükümlüdür. Stajyerler, meslek kurallarına ve yönetmeliklerde belirlenen esaslara uymak zorundadırlar. 
  Muhasebe 30 Günlük Staj Dosyası Örneği hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
muhasebe staj dosyassı dolu yok mu muhasebe staj dosyassı dolu yok mu
dolu muhasebe dosyası arıyorum
Bilmedikleriniz 0
staj dosyası örnekleri sitemizde var mı ? staj dosyası örnekleri sitemizde var mı ?
Kızlar stajda iken dosya hazırlamak ayrı bir dert bu itibarla staj başlamadan staj dosyası örnekleri varsa bana bilgi vreir misiniz lütfen ?
Soru-Cevap 1
Lojistik Staj Defteri Nasıl Olur? Lojistik Staj Defteri Nasıl Olur?
lojistik staj defteri örneği lojistik, staj defteri, örneği, nasıl doldurulur, maddeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Lojistik bölümünde...
Faydalı Bilgiler 0
Lojistik Staj defteri örneği Lojistik Staj defteri örneği
lojistik staj dosyası örneği lojistik staj defteri örneği Bana acil olarak lojistik staj defteri örneği ve bunun nasıl doldurulduğu ile ilgili örnek verin lütfen.
Soru-Cevap 1
Muhasebe 30 Günlük Staj Dosyası Örneği Muhasebe 30 Günlük Staj Dosyası Örneği
30 günlük muhasebe staj dosyası muhasebe staj dosyası örnekleri 2011 örnekleri defteri örneği muhasebe, 30 günlük staj dosyası, örneği, myo, örnek staj dosyası, ile ilgili bilgiler burada melekler...
Faydalı Bilgiler 2

Benzer Konular