Stajyerlerin Yapabileceği Işler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Stajyerlerin Yapabileceği Işler
stajyer avukatın yapabileceği işler stajyer avukatın girebileceği davalar girebileceği duruşmalar avukatların davalar Madde 26 - (Değişik madde: 02/05/2001 - 4667/15. md.) Stajyerler, avukat yanında staja başladıktan sonra, avukatın yazılı muvafakati ile ve onun gözetimi ve sorumluluğu altında, sulh hukuk mahkemeleri, sulh ceza mahkemeleri ile icra tetkik mercilerinde avukatın takip ettiği dava ve işlerle ilgili duruşmalara girebilir ve icra müdürlüklerindeki işleri yürütebilirler.
Bu yetki, staj bitim belgesinin verilmesi veya staj listesinden silinme ile sona erer.

Diyanet, stajyer öğretmen alacak hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Evde yapabileceğiniz doğal gebelik testleri Evde yapabileceğiniz doğal gebelik testleri
sirke ile gebelik testi, diş macunu ile gebelik testi, çamaşır suyu ile gebelik testi, ev yapımı gebelik testleri ile ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz. Gebelik var mı yok mu anlamak için genellikle kan testi ve idrar...
Gebelik 3
Anasınıfında keçe ile yapabileceğimiz yaratıcı etkinlikler Anasınıfında keçe ile yapabileceğimiz yaratıcı etkinlikler
Anasınıfı etkinlikleri öğretmenin hayal gücüyle şekillenebilen etkinlikler arasındadır. Sizler de yeni etkinlik arayan öğretmenlerden okul öncesi branşına sahip olanlardansanız işiniz bence çok kolay. Neden mi eğer geniş perspektiften olaylara...
Egitim 0
Stajer ehliyet nedir? Stajer ehliyet nedir?
Karayolları Trafik Yönetmeliğinde nisan ayında değişikler yapıldı. Bu yönetmelikte özellikle gündemde olan, aday sürücü (stajyer ehliyet) uygulamasıdır. Bir çok sürücü adayı, medyaya yansıyan haberlerle sürücü kurslarına akın etti. Yeni sürücü...
Eğitim Şart 0
Evde yapabileceğiniz kil maskesi tarifleri Evde yapabileceğiniz kil maskesi tarifleri
Beyaz kil, killer arasında en yumuşak olanıdır ve bu sebeple hassas ve kuru ciltler için oldukça uygundur. Peki beyaz kil maskesinin cildiniz için faydaları nelerdir? • Cildi nazikçe temizler ve arındırırken, ciltteki kan dolaşımının harekete...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
Diyanet, stajyer öğretmen alacak Diyanet, stajyer öğretmen alacak
Diyanet İşleri Başkanlığı, taşra teşkilatında açık bulunan öğretmen kadrolarına sözlü sınavla 20 stajyer öğretmen alacak.

Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi aday olmamak kaydı ile memur statüsünde bir...
Güncel Haberler 1