1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Star Akademi bu akşam başlıyor

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  star akademi, yarışma, adayları, yarışmacıları, juri, juri üyeleri, kimler yarışıyor, kim sunuyor ve daha detaylı bilgiler burada arkadaşlar.
  < Konu Resmi..>


  "Star Tv" Türkiye'nin yeni starlarını "Star Akademi" adlı yarışması ile bu akşam aramaya başlıyor Melek'lerim. Birbirinden yetenekli gençlerin, yeteneklerini bu akşam Star Tv ekranlarından takip edebilirsiniz:)

  Star TV’nin yeni yarışma programı “Star Akademi”, bu akşam başlıyor. Jürisinde Ajda Pekkan, Ertuğrul Özkök ve Sertab Erener’in yer aldığı programda birbirinden yetenekli gençler, Türkiye’nin yeni starı olmak için yarışacak.

  Müzik sektörüne genç yetenekler kazandırmayı hedefleyen “Star Akademi”, bu akşam Öykü Serter’in sunumuyla Star TV’de ekrana gelmeye başlayacak.

  Yaza damgasını vuracak yarışmaya 40 bini aşkın genç başvurdu ve ön elemeleri 40 kişi geçmeyi başardı. Bu 40 kişi arasından yarışmada mücadele edecek 18 kişiyi, “Star Akademi”nin jüri üyeleri Ajda Pekkan, Ertuğrul Özkök ve Sertab Erener ile yarışmanın müzik direktörlüğünü yapan duayen sanatçı Attila Özdemiroğlu seçti. Dokuz saat süren elemelerde birbirinden yetenekli gençler arasından seçim yapmak, jüriyi oldukça zorladı.
  PROFESYONELLER
  DERS VERECEK
  “Star Akademi”de müzikal yeteneklerini kanıtlayarak yarışmacı olmaya hak kazanan genç yarışmacılar, şan, müzik, dans, koreografi, saç, makyaj, stil, yabancı dil, spor, medya alanlarında profesyonel olan isimlerden eğitim alacak.
  Akademi’de ayrıca birçok usta isim, gençlere çeşitli eğitimler verecek. “Star Akademi” yarışmacıları, birçok devlet konservatuvarında şan, stil bilgisi ve opera repertuvarı eğitimi veren Ayşe Sezerman’dan şan dersleri alacak.
  SAMSUN DEMİR DE
  EĞİTMENLİK YAPACAK
  Yurtdışında birçok ünlü sanatçıyla çalışan ve Amerika’nın en önemli müzik yapım şirketi olan Def Jam Recordings bünyesindeki sanatçıların konser ve sahne performanslarında eşlik eden başarılı koreograf Lauren Outlaw da yarışmanın koreografisini üstlenecek.
  Ayrıca birçok televizyon programı ve dizilerde imaj danışmanlığı yapan ve İspanya’nın en önemli markalarından biri olan SAGAZA’nın tasarımcısı Zelia Kaçar, yarışmacıların imaj danışmanlığını üstlenecek.
  Birçok tiyatro oyunu, sinema filmleri ve dizilerden tanıdığımız Süeda Çil’in dramaturji ve güzel konuşma eğitimi vereceği yarışmada Doğan Music Company Genel Müdürü Samsun Demir de eğitmenlik yapacak.
  BU YAZ STAR
  AKADEMİ İZLENECEK
  “Star Akademi”nin finalistleri, aldıkları eğitimlerle yeteneklerini birleştirerek başarılı birer sanatçı olma yolunda ilk adımlarını atacaklar.
  Daha önce Barış Akarsu, Özgür Çevik ve Pınar Aydın gibi genç yetenekleri Türkiye’ye kazandıran yarışma, bu yaz jürisi, eğitmenleri ve hepsi birbirinden yetenekli star adaylarıyla çok konuşulacak.
  Soluk soluğa izlenecek performanslar, yarışmacıların eğitim süreçleri, aralarındaki rekabet ve dayanışma, yaz boyunca izleyenleri Star TV ekranına bağlayacak.

  HEPSİ BİRBİRİNDEN YETENEKLİ
  İşte Türkiye’nin yeni starı olmak için yarışacak gençler:
  * İngilizce ilahiler söyleyen 20 yaşındaki Derya Önal
  * Azeri kızı Elyane Ehmedova
  * İki albümlük bestesi olan 23 yaşındaki Giray Songül
  * Uzun yıllardır çeşitli mekânlarda sahne alan Gürkan Merttürk
  * Altı yıldır korno çalan Dila Kalafatoğlu
  * İtalya’da konservatuvar eğitimi alan Levent Uçar
  * Bağlama çalan 20 yaşındaki Haydar Burak Köse
  * Enerjisi ve sempatikliği ile jüri üyelerini kendine hayran bırakan Hayrettin Taşkaya
  * Hayatında ilk kez “Star Akademi” için İstanbul’a gelen Diyarbakırlı Mekiye Sevim
  * Manisalı Seçkin Duygulu
  * Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şarkıcılığı bölümü mezunu Elif Yoldaş
  * Gitar, bateri, perküsyon ve bağlama çalan Yiğit İncezeybekler
  * Amatör grubu ile single çıkaran Sare Uçar
  * Katıldığı müzik yarışmalarında derece alan 22 yaşındaki Özge Oğuzhan
  * Şan eğitimi almış Kaan Alkan
  * Mersinli yörük Arif Burak Yılmaz
  * Yakışıklılığı ile dikkatleri çeken 20 yaşındaki Buğra Öcalgil
  * Sivas doğumlu elekro gitar çalan Burçin Cingöz


   
Star Akademi bu akşam başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şanslı Masa yarışması bu akşam başlıyor!

  Şanslı Masa yarışması bu akşam başlıyor!

  şanslı masa hangi gün şanslı masa ne zaman hangi günler şaka masası şanslı masa yarışması, ne zaman başlıyor, nasıl bir yarışma, nasıl yarışılıyor, yarışmanın formatı, sinan çalışkan oğlu orçun kaptanın sunuculuğunu yapacağı yarışma bu akşam başlıyor arkadaşlar. Kanal D'de heyecanla beklenilen "Şanslı Masa" adlı yarışma programı bu akşam ekranlara merhaba diyor Melek'ler....
 2. Star Akademide bu akşam eleme heyecanı

  Star Akademide bu akşam eleme heyecanı

  star akademi, elelme heyecanı, kimler elenecek, kim elenecek, jüri, burak, özge, sms oyları, bu akşam ekranlara gelecek oaln yarışmada neler yaşanacak, buyrun habere arkadaşlar "Star Akademi" de eleme heyecanı zirvede. Sizce bu akşam neler yaşanacak Melek'lerim. Sms oyları Özge'yi mi Burak'ı mı gönderecek? “Star Akademi”de bu akşam ilk eleme heyecanı yaşanacak. Elif’in...
 3. Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

  Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

  gün akşam oldu dizisi oyuncuları konusu halil ergün filiz akın hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'de bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor melekler...Yaprak Dökümü dizisinin Ali Rıza Beyi Halil Ergün ve 22 yıl sonra setlere dönen yılların eskitemediği güzel oyuncu Filiz Akın'ın başrollerinde oynadıkları dizinin adı ise Gün Akşam Oldu....Geçiyorum şimdi Gün Akşam Oldu dizisi...
 4. Mavi Kelebekler dizisi bu akşam başlıyor

  Mavi Kelebekler dizisi bu akşam başlıyor

  mavi kelebekler dizisi trt1 dizisi mavi kelebekler dizi oyuncuları konusu hakkında bilgiler burada arkadaşlar. TRT1 dizileri arasına bir yenisi daha girdi Melek'lerim. Bosna savaşını konu alan Mavi Kelebekler dizisi bu akşam TRT1 ekranlarında seyriciyle buluşuyor. Mavi Kelebekler dizi oyuncuları: Oya Okar, Yunus Emre Yıldırımer, Cahit Gök ve Gamze Topuz gibi isimlerden oluşuyor. Mavi...
 5. Görüş Günü Kadınları Dizisi Bu Akşam Başlıyor!

  Görüş Günü Kadınları Dizisi Bu Akşam Başlıyor!

  görüş günü kadınları, görüş günü kadınları dizisi, görüş günü kadınları dizisi başlama tarihi Sevgili melekler, 4 ünlü aktristin başrollerinde yer alacağı Görüş Günü Kadınları dizisi bu akşam başlıyor. Fox Tv'nin iddialı dizilerinden birisi olan Görüş Günü Kadınları dizisinin başrollerinde son olarak "Hayat Devam Ediyor" dizisinde oynayan başarılı oyuncu Şenay Gürler, daha önce...

Sayfayı Paylaş