şu üçgenin koşeside menin olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üçgen

üçgen

Rüyada üçgen görmek, yeni bir mülk sahibi olacaginiza, veya hükümet nezdinde bulunan bir isinizin arzu ettiginiz sekilde sonuçlanacagina delalet eder. Ibni Sirin'e göre; üçgen seklinde bir sey görmek, özel islerinizde temkinli ve ihtiyatli olmaniz icap ettigine delildir.
  2. Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

ah şu hayallerim gerçek olsa Hep hayal ederim çalışmadan zengin olsam hergün başka bir memlekette olsam hergün başka ülkenin yemegini tatsam(çin hariç)bi giydigimi bir daha giymesem,hep gülsem hiç aglamasam hep mutlu olsam hiç kocamla kavga etmesem çocuklarım beni hiç üzmese,sevdigim insanları hiç kaybetmesem bu hayat çekilirmiydi acaba????????????
  3. Üçgen

Üçgen

Çelikten, üçgen biçiminde yapılmış, bir çubukla vurularak çalınan bir çalgı. Notası çoklukla, Davul partisi üzerine yazılır. Görevi beste süresince uzayacaksa, ayrı bir partisi yazılır. Değişik tartım biçimleri elde edilebilir. Parlak, sevinçli veya çobanlama ezgilere paydaşlığı çok etkilidir.
  4. Demet Akalın'ın aşk üçgeni sonunda mahkemelik oldu

Demet Akalın'ın aşk üçgeni sonunda mahkemelik oldu

demet akalının villası Aşk üçgeni MAHKEMELİK OLDULAR Demet Akalın boşandıktan sonra birlikte yaşadığı eski kocası Oğuz Kayhan'ı kendisini aldatması nedeniyle terketmişti. Kayhan'ın ilişkisi olduğu iddia edilen Selin İmer ise Demet Akalın'a manevi tazminat davası açtı. Demet Akalın uzun süre beraber olduktan evlendiği daha sonra boşandığı halde birlikte yaşadığı Oğuz Kayhan'ı Selin İmer'den...
  5. Arkadaşım meme kanseri oldu yanlızım

Arkadaşım meme kanseri oldu yanlızım

Sene 2008 biz 3 arkadaştık lise yıllarımızdı çok yakındık kardeş gibi dostum sırdaşımdı onlar benim. İsimleri Şule ve Ülker'di. Çok severdik birbirimizi. Ülker ve ailesi İstanbula taşındılar. Ama yinede çok görüşüyorduk telefondan internetten sürekli konuşuyorduk. Sene 2010 Ülkerimizin kanser olduğunu öğrendik meme kanseri olmuştu. Çok üzüldük. Şuleninde çok üzüldüğünü sanmıştık... Şule bundan...

Sayfayı Paylaş