1. renesme

  renesme Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Nisan 2010
  Mesajlar:
  391
  Beğenilen Mesajlar:
  69
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  hatay iskenderun

  Suç işledi asılabilir

  Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Ünlü aktör Ben Affleck'e İran'dan çok sert eleştiri...
  Yönetmenliğini ve başrolünü Ben Affleck’in üstlendiği ‘Argo’ filmine İran’dan eleştiriler gelmeye devam ediyor.
  'İDAM EDİLEBİLİR'
  11 Eylül için yazdığı komplo teorileriyle bilinen akademisyen Kevin Barrett, İran televizyonu PressTV için kaleme aldığı yazıda, Ben Affleck’in devlet ajanı olduğunu, çektiği filmle savaç suçu işlemekten idam edilebileceğini yazdı.
  ‘Argo’nun propaganda filmi olduğunu söyleyen Barrett, film sayesinde ABD halkının İran’a karşı başlatılacak savaşı destekleyeceğini iddia etti. Barrett, “Ben Affleck ve diğer ajanlar İran’a karşı savaş suçu işlemekten adalet önüne çıkarılacak mı? İran’ın Argo’nun yapımcılarına açtığı dava iyi bir başlangıç olabilir”sözleriyle davayı desteklediğini belirtti.
  HOLLYWOOD'A İRAN DAVASI
  İran, İslam Devrimi’nin ardından ABD elçiliği baskını ve rehine krizini konu alan Oscar ödüllü ‘Argo’ ve buna benzer diğer Hollywood filmlerine dava açma kararını açıkladı.

  Filmlere “ülke ile ilgili gerçekçi olmayan fikirler ürettiği ve İran’ın imajına zarar verdiği’ için dava açmayı planlayan İran, davayı Çakal Carlos lakaplı Ilich Ramirez Sanchez’in avukatı ve eşi Fransız Isabelle Coutant-Peyte’nin yürütmesini istiyor. ‘Argo’ 3 dalda Oscar ödülü kazanırken, toplamda 55 adet ödüle layık görüldü.


   
Suç işledi asılabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Suç /Suçlu

  Suç /Suçlu

  Suç işlemek ve suçlu muamelesi görmek hak yoldan uzaklaşmaya, küfre ve sapıklığa, Haksız yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavuşmaya delalet eder.
 2. Suç

  Suç

  Kişi rüyada suç işlerse kendisiyle ilgili olmayan bir işe karışıp, sıkılacak demektir.Rüyada suç islemek, küfür ve sapikliga tabi olmaya isarettir.
 3. Sucu

  Sucu

  Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya, Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimmse, her yönüyle emin olan kimseye, Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder.Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi...
 4. Suçun Unsurlari

  Suçun Unsurlari

  tefecilik suçunun unsurları tefecilik suçmu suçunda zamanaşımı hakaret suçunun unsurları iftira I FİİLSİZ SUÇ OLMAZ 1. Fiil kavramı, niteliği,unsurları, 2.Hareket, 2.1.İcra hareketi 2.2.İhmal hareketi, 3. Netice, 3.1. Neticenin tabiatçı anlayışı, 3.2.Neticenin hukuki / normatif anlayışı, 4.Nedensellik , 4.1. Genel olarak, 4.2.Nedenselliği açıklayan düşünceler, 4.2.1.Tabii nedensellik...
 5. O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

  O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

  o hayat benim dizisinde mehmet Emir ne yaptı,o hayat benimde bahar ve ateş'i üzen olay nasıl çözümlendi, 41. bölüm ile ekrana gelen O Hayat Benim ekrana kilitledi. Heyecanın dorukta olacağı dizide yaşanan son ayrıntılar için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz. Sıcak bir yuvadan mahrum büyümenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ateş ve Bahar için Esma’nın gidişi büyük bir yıkım olur....

Sayfayı Paylaş