sürtünmeyle hamile kalınır mı

gizlikullanıcı

Yeni Üye
Üye
sürtünmeyle hamile kalınır mı
sevgilimle bugün sürtünme yoluyla bi şeyler yaşadık ama onda iç çamaşırı ve kot pantolon bende de iç çamaşırı ped ve eşofman vardı ama regl değildim boşalıp bosalmadigini tam olarak bilmiyorum 1 2 dk boyunca sürtündük hamile kalır mıyım çok korkuyorum lütfenn cevaplayınn ama onda 2 kat bende de 3 kat vardı lütfen cevaplayın

Selamlar, Siz, bu şekilde hamile kalın literatüre geçersiniz. İlişki yok, temas yok, yahu adam kendi iç çamaşırına boşalsa ne olacak ki. Döllenme olabilmesi için sizin tam anlamı ile vajinal ilişkiye girmeniz, onun da içinize boşalması, sizin yumurtlama zamanında olmanız yani şartların müsait olması gerekiyor. Sizde bunlardan hiç birisi yok dolayısı ile hamile kalma ihtimaliniz bile yok.

30 mayis yakinlasmam oldu sevgilimle adidas esofmanim vardi ince onume surtundu ic camasirina bosaldigini soyluyo ama emin degilim gec olsada haziran temmuzda adet oldum suan olmadim nette hamile olan adet olur diyor olabilir mi yardim edin nolur madurum? Gögüslerim koyulaştı gibi lütfen yardım edin Yaş 19

30 mayis yakinlasmam oldu sevgilimle adidas esofmanim vardi ince onume surtundu ic camasirina bosaldigini soyluyo ama emin degilim gec olsada haziran temmuzda adet oldum suan olmadim nette hamile olan adet olur diyor olabilir mi yardim edin nolur madurum? Gögüslerim koyulaştı gibi lütfen yardım edin Yaş 19
hamile değilsiniz adetiniz gerçekleşmiş lütfen bir kez soru açınız sorunuzu görüyoruz zaten ve cevaplandırıyoruz

Geri