gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sunucu Asuman

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

birçok etkinliğe katılan gerek manken gereksede sunucu yönü ile tv de karşımıza çıkan adından sıkça söz ettiren ünlümüz Asuman Krause mankenliği bırakacakmı haberimizde...

MODELLİĞİ NEDEN BIRAKIYOR?
    MANKEN ASUMAN KRAUSE, MANKENLİK OLAYINI BİTİRDİĞİNİ İFADE ETTİ....

Artık modellik yapmayacağını söyleyen Asuman Krause 'Çok profesyonel yapıldığını düşünmüyorum burada. Aslında daha fazlasını yapmak, başka bir şey yapmak istedim. O yüzden de bitirdim' dedi.

'Wipeout Yarışması'nı sunan Krause, albüm çalışmalarının da iyi gittiğini söyleyerek 'Çok çabuk tüketiliyor. Albümü yaptık, ben Arjantin'e gitmeden önce bir şarkıma klip çekecektik. 45 günlüğüne gittim. Döndüğümde şarkı eskimişti. Klip yapmanın anlamı kalmadı' diye serzenişte bulundu.

sunucu Asuman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana sanki bir masaldı sanki bir rüya büyüsü bozulur da hani anlamazsın ya... puslu bir anıydı o eski bir hatıra sahipsiz başıboş kaldım uzaklarda korkular sarmış aşkın etrafını suskun kalmış diller bekle cevabını yüreğim yanıyor görsem bakışını nasıl veda eder nasıl giderim... çok değil bir kaç saat belki bir kaç gün daha yanımda kal diyemedim diyemedim sana... çok...
  2. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  3. Asuman İle Zeycan

Asuman İle Zeycan

Erzincan'da Kaleli Bey'le kethüdası Derviş Ahmed'in çocukları olmaz. Bey'in bu durumdan yakınması üzerine kethüda, " Çıkıp dolaşalım belki ağzı dualı bir dervişe rastlarız, derdimize çare bulur" der. Birlikte yola düşerler. Yaylada rastladıkları bir dervişe içlerini açarlar Derviş onlara birer elma verir. Elmanın yarısını kendilerinin yemesini, yarısını da karılarına...
  4. Asuman Krause İle Söyleşi

Asuman Krause İle Söyleşi

popüler mankenlerden olan Asuman Krause çekimlerden çekimlere koşuyor yoğun iş temposunda aşkada yer ayırmayı ihtimal etmemiş hayatının aşkını bulduğunu söyleyen Asuman Krause'nin bu aşkı bakalım nekadar sürer!....... 'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM!' ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANDAN ALBÜM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DİĞER YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ‘WİPEOUT’U SUNUYOR....
  5. Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi....

Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi....

Ünlü Sunucu Yalıda Evlendi.... Sunucu Elif Güvendik, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda işadamı Levent Nayman'la dünya evine girdi. Sunucu Elif Güvendik, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda işadamı Levent Nayman'la dünya evine girdi. Genç çiftin davetlileri arasında; Yeşim Salkım, Deniz Akkaya, Yavuz Seçkin, Lerzan Mutlu, Elif Karlı, Cem Özer, Oya Aydoğan ve Önder Bekensir vardı.

Sayfayı Paylaş