süper duvaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvak

duvak

Gelin duvağı sevince, arzu ettiği şeye kavuşmaya delalet eder.Genç kız görmüş ise aynen yorumlanır. Evli ise kısmet alır.Rüyada bir gelin duvagi görmek, çok romantik bir macera geçireceginize ve renkli bir seyahat yapmak için kafile halinde bazi turistik yerleri ziyaret edeceginize yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada duvak görmek, murada ermeye isaret eder.
  2. duvak.....

duvak.....

çocukken tül perdeye sırtımı döner perdenin altını kafama geçirmek suretiyle hayali duvak yapardım kendime.. öyle fotoyu görünce aklıma geldi birden. zaman ne çabuk geçiyor yahu. PS: battaniyelerden yaptığım pelerinleri ve balo kıyafetlerini, evdeki misafir terliklerinden yaptığım hayali topuklu ayakkabıları da sevgiyle anarım alıntı...
  3. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  4. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş