1. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS

  Süper farklar.....

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

  Kız çocuğa bir top atarsanız hemen suratına çarpar. Erkek çocuğa bir top atarsanız onu yakalamak için ellerini acar, yine de top suratına çarpar.  Kız çocuğunuzu dışarı çıkmak için özene bezene giydirirsiniz, süslenme faslı bittiğinde küçük hanim harika görünmektedir ama gidicesiniz yere 1 saat gecikmişsinizdir...
  Erkek çocuğunuzu dışarı çıkmak için özene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika sonra gömleğinin 2 yakası 2 tarafa kaymış, ayakkabıları tozlanmıştır.  Kız çocuk yerde bir çubuk gördüğü zaman alıp neden yapıldığını anlamaya çalışır.
  Erkek çocuk yerde bir çubuk gördüğü zaman alıp bundan nasıl bir silah yapacağını düşünür.  Kız çocuklara bir Barbie bebek verin, onu giydirir, süsler, evcilik oynarlar.
  Erkek çocuklara bir Barbie bebek verin, hemen kollarını bacaklarını koparırlar.  Kız çocuğun saclarını kestirdiğinizde yeni halini beğenmemişse kendini 2 hafta odasına kilitleyebilir.
  Erkek çocuğun saclarını kestirdiğinizde nasıl olduğuyla ilgilenmez bile.  Kız çocuk annesinin makyaj malzemelerini alıp yüzüne gözüne sürer.
  Erkek çocuk annesinin makyaj malzemelerini alıp duvarları boyar.  Kız çocuk gaz kaçırırsa kıpkırmızı olur çok utanır.
  Erkek çocuk gaz kaçırırsa önce bir güler, ardından ayni sesi 50 kere tekrar eder.  Kız çocuklar tırnaklarını uzatır ama daha güzel olduğu için değil, bir erkek çocuğun orasını burasını çizebilmek için...
  Erkek çocuklar tırnaklarını uzatır çünkü kesmeye üşenirler.  Erkek çocuklar 6 yasından itibaren babalarına yanak vermeyi keserler.
  Kız çocuklar 6 yaşından itibaren babaları onlara seker vermezse onlar da yanak vermeyi keserler.  Kız çocuklar genelde erkek çocuklardan önce konuşmayı öğrenirler.
  Erkek çocuklar genelde konuşmadan önce silah seslerini taklit etmeyi öğrenirler.  Kız çocuklar filmde biri öldüğünde ağlarlar.
  Erkek çocuklar Ninja Kaplumbağaları 3. kere seyrederken biri TV'yi kapatırsa ağlarlar.  Kız çocuklar büyüyünce kadın olurlar.
  Erkek çocuklar büyüyünce büyük erkek çocuk olurlar.


  sevgi.us


   
 2. NuRoVSkİ

  NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.006
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankaradan bı adet meleğim:)
  Cevap: Süper farklar.....
  :haha::haha:paylasım için saol
   
Süper farklar..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. süper

  süper

  arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
 2. Süper....

  Süper....

  çok güzel...

Sayfayı Paylaş