1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Süper Kapak Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

laf sokma kapak olursun kapak nickleri acayip nickler süper nickler laf sokmaya kalkma olursun Rekabet Etmem Rekqabet YARATIRIM ona Buna DeğiL Ben Sâdece
    DALGAMA Bakarım....!

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN KALIR.İSTEMEYEN YOL ALIR..

sévgım sınırsız anlayabıléné, dosluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa, kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe: DönMeyene DöN demeK AciZLeRe! HakedéNe YoL VeRMek Bize YaKı$ıR....

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

KaYßeTTiN ßeNDeKi SeNi GeÇMiŞ oLSuN HaDi ŞiMDi GiT uĞuRLaR oLSuN.....!!!

2. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Süper Kapak Nickler
    iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...
    emeqine saqlık :):)

3. =ZaMaN=

=ZaMaN= Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Süper Kapak Nickler
    sévgım sınırsız anlayabıléné, dosluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!

süpperler kısa ama öz denen şey bu olsa gerek=) emeğine yüreğine sağlık...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bomba bunlar elinize sağlık

Süper Kapak Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel kapak nickler

Güzel kapak nickler

güzel kapak nickler güzel kapak sözler en nickler en nickleri kapaklar Güzel kapak nickler Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz! ßén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLık, "...ama ßén séni séviyorum"Larım vardı.. qittikcé dévrikLé$ti.. SiLdim héßsini.. Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı...
  2. kapak olacak Msn nickleri

kapak olacak Msn nickleri

kapak olacak nickler erkeklere kapak nickler erkeklere sözler olacak msn nickleri sözler Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ‘ Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim… ?ê??îz Bê? ?êƒê? a£à?á?... >>>?????l?? g?ç???? ?????ı????…¢??ı? ????g??…??ş ???? ????? ?????l??….!!!
  3. Kapak Nickler

Kapak Nickler

sıradışı sözler facebook HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez...
  4. iddialı kapak nickler

iddialı kapak nickler

iddialı nickler emo kapak nickler kapak iddialı nick .....DışıNı SüsLeR içiNi TakmaZ oLmuşSuN...... Bu hiddet benim! Kimse sahiplenmesin! Bütün suçlar �yine� benim! Kimse, nezaketini araya verip, suçtan pay çıkarmasın kendine! Hasarı tespit edin yeter! Bedelini, fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! .... Üstüm kalsın! αкsЇLЇğЇм üsтüмdε, sεиdε КεLίмεLεя ΗεР ƒαГαzΪ.. qόяdύğύй Кαdαя αяαZΪ!!...
  5. Kapak msn nickleri

Kapak msn nickleri

ßıktımmmmmm - anılcak bir 'adın'bile yok Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin! #"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş. #Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...! éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana...

Sayfayı Paylaş