1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

süper stardan bir ilk

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçıların konuk olduğu konserde anlamlı gecede süper star Ajda Pekkan kürtçe şarkı söyleyerek bir ilke imza attı.......

AJDA PEKKAN'DAN KÜRTÇE ŞARKI!
    TÜRKİYE'NİN ÜNLÜ KADIN SANATÇILARI, 'AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI KULLANMA BİLİNCİNİN ARTTIRILMASI İÇİN 'GÜLDÜNYA KONSERİ'NDE BİR ARAYA GELDİ.

Dört saat süren müzik şölenine Ajda Pekkan'ın sahnede Kürtçe parça seslendirmesi damgasını vurdu.Biletlerin 110 ila 250 TL'den satıldığı konserde, 1700 koltuk kapasiteli salonun tamamı doldu. Gecceye çok sayıda ünlü sima katıldı. Konser yaklaşık 4 saat sürdü. Konserin ikinci yarısı sahneye çıkan Ajda Pekkan 3 parça seslendirdikten sonra geccenin en büyük sürprizini yaparak sahneye genç şarkıcı Aynur'u davet etti ve sanatçının Keje Kurdı yani Kürt Kızı adlı parçasını birlikte seslendirdi.

Son düzenleme: 11 Mart 2009
süper stardan bir ilk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Bir Reklam Stratejisi

Süper Bir Reklam Stratejisi

Bu Levi's'ın dini bayramlarımızdan birinde sanıyorum Suudi Arabistan'da reklam panolarına koyduğu bir afiş... Afiş çok beğenilmiş...
  2. Biz (süper bir şiir)

Biz (süper bir şiir)

süper şiirler süper bir şiir uslanmam şiir Bu harika şiiri sizler için resimlendirdim meleklerim.... * * * * * * *
  3. Süper Bir Çarpım Tablosu

Süper Bir Çarpım Tablosu

çarpım tablosu göster çarpım tablosu 100 e kadar büyük resmi resimli İlkokuldayken öyle büyük bir derdim öyle büyük bir derdim vardıki sormayın.Çarpım tablosu,alfabeyi bile bundan daha rahat ezberlemiştim.Matematik derslerinde hoca beni kaldırmasın diye iyice saklanırdım.Ama inadına hep beni kaldırırdı.Ama nihayet ögrendim. 2’ ler BESLENME 1x2=2 hani çorabımın teki? 2x2=4 ekmeğin üstünü ört...
  4. Adidas Süper Star Ayakkabı Modelleri

Adidas Süper Star Ayakkabı Modelleri

adidas ayakkabı adidas süperstar superstar süperstar ayakkabı Adidas Süper Star Bayan Ayakkabı Modellerini Melekler Mekanı farkı ile yorumlayalım mı bayanlar? En beğendiğim ayakkabıların başında geliyor bence; Renkleri bambaşka bir hava vermiş bence; Cıvıl cıvıl yaz ayları için sana özel bir seri Melek; Klasikliğin asaleti; Farklı seçeneklerden bir renk Turuncu;...
  5. Genç Beyler İçin süper star yatak odası

Genç Beyler İçin süper star yatak odası

Genç odası dekorasyonu Erkek odası örneği Gençler kendini süperstar hissetsin diye genç yatak odası dekorasyonunda farklılık yapabilirsiniz. Duvarlara yapıştırılan duvar stickerları ile hoş bir hava yakalanmış. Süperstar yatak modelide dekorasyona çok uymuş.

Sayfayı Paylaş