Etiketler:
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Süpriz aşk

Konu, 'Magazin' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bu habere kiz kardesim yikilacak :D:D:D:D
    Allah mesut etsin :):)

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aman allah mesut etsin

Süpriz aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer'in Süpriz Aşkı

Nilüfer'in Süpriz Aşkı

nilüferin hayatı şarkıcı nilüfer kaç yaşında şarkıcı nilüferin hayatı nilüfer kaç yaşında Ünlü şarkıcı Nilüfer ile karikatürist Latif Demirci’nin büyük aşk yaşadığı ortaya çıktı. 2008 yılının en çok konuşulan magazin haberlerinin başında hiç kuşkusuz Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki aşkı geliyordu. Magazin gündemi aylarca bu ikilinin ilişkisini konuştu. Ve bir noktadan sonra bu çift...
  2. Sezen Aksu'nun Süpriz Aşkı

Sezen Aksu'nun Süpriz Aşkı

Sezen Aksu'nun oyuncu Sermiyan Midyat ile birlikte olduğu iddia ediliyor. Önder Fırat’la ayrıldıktan sonra özel hayatına uzun süre kimseyi sokmayan Sezen Aksu’nun tiyatrocu Sermiyan Midyat’la birlikte olduğu konuşuluyor. Aksu, yakın arkadaşı Mustafa Oğuz’un yapımcılığını üstlendiği “Sıla” dizisinde de uzun süre rol alan 34 yaşındaki Midyat’ı çevresine sevgilisi olarak...
  3. Mustafa Denizli'nin Süpriz Aşkı

Mustafa Denizli'nin Süpriz Aşkı

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, aşk hayatındaki suskunluğunu sürpriz bir isimle bozduğu iddia edildi. Takvim Gazetesi, tecrübeli hocanın, son dönemin gözde oyuncusu Hatice Aslan'la birlikte olmaya başladığını ve İkilinin, önce Cihangir'de, ardından da Sarıyer'de bir mekanda görüldüğünü yazdı. Aslan'a Kartal Pençesi Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli özel...
  4. Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

aslında eşimin doğum günü 10 eylül ama ben memlekete gideceğim için bir kaç gün öncesinden kutladım :) akşam eşim iş yerlerinin eşsiz verdiği davete katıldı ben evde onu beklemekteydim :) Küçük bir pasta aldım, çiçek aldım mumlardan kal yaptım ve o kalbin içne pastayı ve çiçeği koydum eşimi sık sık aradım nezaman geleceksin çıktın mı nerdesin vs diye çünkü nezaman geleceğini bilmem lazımdı ki...

Sayfayı Paylaş