Sürekli emmek isteyen bebek için ne tavsiye ediyorsunuz

sorumvar77

Forum Okuru
Sürekli emmek isteyen bebek için ne tavsiye ediyorsunuz
Sürekli emmek isteyen bebek sıkıntım var

Kızlar selamlar benim bebeğim üç aylık ve sürekli olarak emmek istiyor oğlan çocuğum var bu konudan müzdaribim ne uykum kaldı ne de bişey annem bişeyler diyor ama benim aklım başımdan gitti uykusuzluktan bi hitap düştüm diyebilirim artık meme ağzında uyuyor diyebilirim. Bana tavsiyeleriniz var mı kızlar ne yapayım sürekli emiyor daha çokta küçük bir şey de olmasın hep vereyim diyorum bunun bir zararı olur mu ben mahfoldum ne yapayım mamaya mı başlayayım doymuyor heralde aslında sütümde iyi ama anlayamadım yardım lütfen
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar sürekli olarak emmek isteyen bebek bence doymuyordur ama ben sana hemen mamaya başla diyemem. Anenin olduğunu söylüyorsun ona bir sor bakalım ne diyecek büyüklerin lafını dinlemek gerekiyor. Acaba başka bir sıkıntı sı mı var bilemedim şimdi. Öncelikle senin sütünün bebeğine yetiyor olması gerekiyor hayatım bunun için yardım almalısın bak bakim gerçekten sütün bebeğine yetiyor mu eğer yetmiyor ise aşağıdaki konu sana yardımcı olacaktır.
Bu arada lütfen dikkat et bebeğni sürekli olarak emiyor ise göğüs uçlarında yaralar olabilir bu durumla karşılaştın mı bilmiyorum ama onun içinde aşağıdaki konudan yardım alabilirsin hayatım. Geçmiş olsun.

 
Üst