gebe
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  13.022
  Beğenilen Mesajlar:
  108
  Ödül Puanları:
  0

  Suretıl ıhlas

  Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Ihlas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yüce Allah'i zikretmeye, duanin kabul olmasina, hakkin yardimina ve Ism-i Azama nail olmaya isarettir.
   
Suretıl ıhlas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Suretıl cuma

  Suretıl cuma

  Rüyada Cum'a süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, cuma namazina gelenlerin sevapi gibi sevap almaya isarettir.
 2. Suretıl casıye

  Suretıl casıye

  Rüyada Casiye süresini veya ondan bir ayeti okudugunu görmek; zühd ve takva sahibi olmaya, Allah'tan korkmaya, kötülüklerden uzak durmaya ve kiyamette emin olarak hasredilmeye isarettir.
 3. Suretıl berıyye

  Suretıl berıyye

  Rüyada Beriyye Suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; o kimsenin eliyle birçoklarinin hidayete ermesine, kalbinde tam itikadin meydana gelmesine, korku ve müjdeye isarettir
 4. Suretıl ala

  Suretıl ala

  Rüyada A'la süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; çok tesbih etmeye, islerin yolunda ve kolay olmasina, ahireti dünyaya tercih etmeye isarettir.
 5. Ihlas suresini okumak

  Ihlas suresini okumak

  ihlas suresi, ihlas suresi anlami, ihlas suresi okunusu Bilirizki, yer gök dua üzerine dir.... bugün Ahiret icin ne yaptin diye hic sordunuzmu kendinize? Her kim Surei Ihlasi elli defa okursa Allah c.c Teala o kimsenin elli senelik günahini aff eder. 200 defa okuyan kimsenin kul borcu haric, 200 senelik günahi affedilir. İhlas Sûresi ve Anlamı Bismillahirrahmanirrahim. Kul hüvallahü...

Sayfayı Paylaş