1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Suretıl ıhlas

  Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Ihlas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yüce Allah'i zikretmeye, duanin kabul olmasina, hakkin yardimina ve Ism-i Azama nail olmaya isarettir.
   
Suretıl ıhlas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Suretıl buruc

  Suretıl buruc

  Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; ilim ve güzel amele, Allah'in nzasini kazanmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya isarettir.
 2. Suretıl bakara

  Suretıl bakara

  Rüyada Bakara Süresini veya ondan bir ayeti okudugunu veya kendi üzerine okundugunu görmek; ilme, uzun ömre, dinde iyilik ve çocugu hakkinda kurtulusa isarettir.Rüyada Ayetü'l-Kürsi'yi okumak; hafizaya ve keskin zekaya isarettir.
 3. Suretıl Adiyat

  Suretıl Adiyat

  Rüyada Adiyat süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; Allah'i çok zikretmeye, uzun ömre, hayir ve iyilik yapmaya isarettir.
 4. Suretıl abese

  Suretıl abese

  Rüyada Abese suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; çok sadaka ve zekat vermeye ve dogu taratma yolculuga isarettir.
 5. Ihlas suresini okumak

  Ihlas suresini okumak

  ihlas suresi, ihlas suresi anlami, ihlas suresi okunusu Bilirizki, yer gök dua üzerine dir.... bugün Ahiret icin ne yaptin diye hic sordunuzmu kendinize? Her kim Surei Ihlasi elli defa okursa Allah c.c Teala o kimsenin elli senelik günahini aff eder. 200 defa okuyan kimsenin kul borcu haric, 200 senelik günahi affedilir. İhlas Sûresi ve Anlamı Bismillahirrahmanirrahim. Kul hüvallahü...

Sayfayı Paylaş