1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Suretıl Nün

  Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Rüyada Nün Suresinl veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, kitabet ve belagatle riziklanmaya, akla, ilme ve güzel ahlaka isarettir.
   
Suretıl Nün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Suretıl buruc

  Suretıl buruc

  Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; ilim ve güzel amele, Allah'in nzasini kazanmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya isarettir.
 2. Suretıl bakara

  Suretıl bakara

  Rüyada Bakara Süresini veya ondan bir ayeti okudugunu veya kendi üzerine okundugunu görmek; ilme, uzun ömre, dinde iyilik ve çocugu hakkinda kurtulusa isarettir.Rüyada Ayetü'l-Kürsi'yi okumak; hafizaya ve keskin zekaya isarettir.
 3. Suretıl Adiyat

  Suretıl Adiyat

  Rüyada Adiyat süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; Allah'i çok zikretmeye, uzun ömre, hayir ve iyilik yapmaya isarettir.
 4. Suretıl abese

  Suretıl abese

  Rüyada Abese suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; çok sadaka ve zekat vermeye ve dogu taratma yolculuga isarettir.
 5. Yaprakdökümü nün leylası akıl hastanesine düşüyor

  Yaprakdökümü nün leylası akıl hastanesine düşüyor

  yaprak dökümü pembe palto yaprak dökümü pembe palto sahnesi LEYLA AKIL HASTANESİNDE! YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN BU HAFTAKİ BÖLÜMÜ YİNE ŞAŞIRTICI GELİŞMELERLE DOLUYDU. İKİ KIZ KARDEŞ ARASINDAKİ GERİLİM GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMLERDE SONA ERMİŞTİ. ANCAK LEYLA BİR GELİŞME İLE ESKİ BUNALIMLI GÜNLERİNE GERİ DÖNDÜ VE SONUNDA... Ekranların sevilen dizisi Yaprak Dökümü, izleyiciyi yine 'ters köşeye yatırdı.' Geçen...

Sayfayı Paylaş