Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sürpriz aşk: "Yaban" Fırat Doğruoğlu ve "Ferhunde" Deniz Çakır

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  fırat doğruoğlu, deniz çakır, deniz çakır fırat doğruoğlu aşkı, deniz çakır sevgilis, fırat doğru oğlu sevgilisi,

  Sevgili Melek'ler, şimdi size şaşırtan daha doğrusu sürpriz gibi olan bir aşkın haberini vereceğiz :) Ekranlarda "Ferhunde" ismi ile tanınan Deniz Çakır ve yine ekranlarda "Yaban" karekteri ile ün yapan Fırat Doğruoğlu aşk yaşamaya başlamışlar:) İşe o haber!
  < Konu Resmi..>


  Son olarak Özcan Deniz'in 'Ya Sonra' filminde izlediğimiz Deniz Çakır'la 'Yaban' karakterine hayat veren Fırat Doğruloğlu'nun birlikte olduğu ortaya çıktı. Sürpriz aşkı, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu köşesinde duyurdu.İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısı:  Farkındaysanız aşk meşk konularına pek girmem. Bunun nedenlerinden biri 'özel hayat'ın sınırı.
  Hesapta bu sınırların nerede başlayıp, nerede bittiği yasalarda yazılı.

  Ama gel gör ki, her mahkemenin bu konudaki yorumu farklı. O nedenle mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösteriyorum 'aşk meşk haberleri'nden.
  Ancak gözümün önünde olan biteni de görmezden gelecek halim yok.

  Ne görmüşsem onu anlatırım, mümkün olduğunca içine yorum katmadan, kararı okurlar verir, olur biter.

  Epeydir yolum düşmüyordu Cihangir’e.

  Aslında Gaziantepli, ama son zamanlarda 'Cihangir eşrafı'ndan olan mimar arkadaşım Erden Güven, “Bir akşam gel de şu Cihangir’e biraz oturup sohbet edelim” teklifinde ısrar edince gittim haliyle.

  Baktım karşımda tanıdık iki sima, hem de el ele.

  Artık tanınmamak için mi yoksa üşüdüğünden mi bilemiyorum başını kapşünla kapatan Deniz Çakır, yanındaki genci de bir yerden tanıyorum, ama nereden?

  Biraz daha dikkatli bakınca zor da olsa onu da tanıdım.

  Deniz Çakır’ın yanındaki erkek 'Yaban'dan başkası değildi. Ama ekrandaki 'Yaban'la karşımdaki Fırat Doğruloğlu arasında görünüm bakımından biraz fark vardı. Fırat Doğrul-oğlu, 'Yaban'ı oynarken omuzları düşük, çelimsiz biriydi.
  Sonradan öğrendim ki, omuzlarına daha dik ve geniş bir hava vermek için aylardır spora gitmiş ve büyük ölçüde başarmış bunu. Biraz istihbarat yapınca anladım ki Deniz Çakır’la Fırat Doğruloğlu’nun el ele dolaşması çok yeni. 5-10 günlük bir şey yani.

  Bilmem iyi tarif edebildim mi Cihangir’de gördüğüm tabloyu? Söz verdiğim gibi ben gördüklerimi yazdım ve yorumu size bıraktım.


   
Sürpriz aşk: "Yaban" Fırat Doğruoğlu ve "Ferhunde" Deniz Çakır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Deniz Çakır(ferhunde) röportajı

  Deniz Çakır(ferhunde) röportajı

  ferhunde saç modeli deniz çakırın saç rengi deniz çakırın dövmesi çakır dövmesi çakır rengi ‘İnsanlar Ferhunde’de içlerinde sakladıkları kötü yanı buluyor’ ‘Yaprak Dökümü’nün kötü gelini Ferhunde’yi oynayan Deniz Çakır: “Ferhunde’den nefret edenler de var, sahiplenen bir kesim de... Herhalde insanlar gösteremedikleri kötü yanı buluyorlar onda... Dolayısıyla kendilerine yakın hissediyorlar......
 2. Deniz Çakır ve Fırat Doğruloğlu aşkı

  Deniz Çakır ve Fırat Doğruloğlu aşkı

  deniz çakır sevgilisi, fırat doğruloğlu, aşkı, birliktelermi evet birlikte bu iki ünlü güzel bir aşka yelken açmışlar. "Ferhunde" olarak tanıdığımız güzel oyuncu Deniz Çakır ve "Yaban" karekteri ile tanıdığımız Fırat Doğruloğlu, aşka yelken açmış Melek'lerim:) 1.5 aydır beraber olan ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde Ferhunde rolüyle yıldızı parlayan Deniz Çakır’la ‘Haneler’...
 3. Fırat Doğruloğlu (Yaban) Kimdir?

  Fırat Doğruloğlu (Yaban) Kimdir?

  fırat doğruloğlu, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, ''Yaban'' karakteriyle evlerimize neşe katan Fırat Doğruloğlu'nun hayatını röportajından kesitlerle sunuyoruz.. Yaban’ı biliyoruz, tanıyoruz da Fırat Doğruloğlu kim? Hatay İskenderun doğumluyum. Babam SSK hastanesinden işçi emeklisi, annem ev hanımı. Beş çocuklu bir ailenin...
 4. Deniz Çakır ve Fırat Doğruluoğlu'nun Alaçatı Keyfi

  Deniz Çakır ve Fırat Doğruluoğlu'nun Alaçatı Keyfi

  deniz çakır sevgilisi kim 2011 deniz çakır, fırat doğruluoğlu, aşkları, alaçatıda tatildeler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Deniz Çakır ve Fırat Doğruluoğlu aşkı tüm hızıyla devam ediyor! Yaprak Dökümü dizisinde oynadığı Ferhunde karakteri ile büyük üne kavuşan Deniz Çakır sevgilisi Fırat Doğruluoğlu ile Alaçatı'da aşk tatili yaptı. El ele Alaçatı'yı karış...

Sayfayı Paylaş