Etiketler:
  1. Dilruba1989

Dilruba1989 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sürtünme ile ilişki yaşadım hamilemiyimdir?

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında Dilruba1989 tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara ellerim şişiyor ve devamlı karın guruldamasi yaşıyorum bu hamilelik degil sanirim ama başka ne olabilir kist olur diye korkuyorum. Ve bi hamilelik vs gibi bisey olur diye doktora da gitmeye korkuyorum.

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

3. bebegımgelsın

4. Dilruba1989

Dilruba1989 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu kadar ağrı yapar mı üstümek. Nefes alınca bile ağrıyor bazen.

5. bebegımgelsın

enfeksyn yapar bi dr.gornmende fyda var

6. Dilruba1989

Dilruba1989 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  7. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.402
    Ödül Puanları:
    113
    Bulgular enfeksiyonu işaret ediyor hekime görünüp muayene olun

8. Dilruba1989

Dilruba1989 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim

Sürtünme ile ilişki yaşadım hamilemiyimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EĞİk DÜzlemde SÜrtÜnme Kuvvetİnİn Hareket İlİŞkİsİnİn İncelenmesİ

EĞİk DÜzlemde SÜrtÜnme Kuvvetİnİn Hareket İlİŞkİsİnİn İncelenmesİ

eğik düzlemde hareket eğik düzlemde hareket deneyi sürtünme kuvveti sürtünmesiz ve sürtünmeli hareketi sürtünmesiz ve sürtünmeli DENEYİN AMACI:Eğik düzlemde sürtünme kuvvetinin hareket ilişkisini gözlemek. TEORİK BİLGİ: Ağır yükleri bulundukları yerden yüksek bir yere kaldırmak için faydalanılan, bir ucu daha yüksekte bulunan...
  2. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  3. Sürtünme yoluyla ilişki

Sürtünme yoluyla ilişki

Selam 18 ocakta regldim 4.günümdü sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım bu konuda bir bilgim yoktu üzerimde ped iç çamaşırı ve külotlu çorap vardı vajinamın üzerine boşalma oldu korktum temizledim akşam 10 saat geçmişti ella ertesi gün hapı aldım.Çok araştırma yaptım ve çok korkuyorum 15 gün oldu bugün 3 gündür akıntım var ped ile denedim tekrar tekrar sızmıyor içeri sızmadı hatta çok fazla...
  4. Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım acaba hamilemiyim beyza

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım acaba hamilemiyim beyza

merhaba beyza hanım, sizden yanıt alamadım bir türlü ve çok huzursuzum geçen pazar günü sevgilimle ilişkiye girdim ama sürtünme ilişkisiydi vajen içerisine veya üzerine boşalma olmadı ve içeriye girmedi ama tek korktuğum şey zevk suyu ve adet haftamdı geçen hafta çarşamba günü oldum cumartesi günü bitti sizce hamile kalmam mümkün mü ? çok stres yapıyorum bu yüzden karın bölgemde ve belimde...
  5. Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim

: Merhaba ben bir şey sormak istiyorum erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdik zevk suyu değmiş olabilir adetim 2 hafta gecikti üç tane test yaptım ilkini gecikmeden 8 gün sonra ikincisini 12 gün sonra üçüncüsünü 15 gün sonra fakat üçü de negatif çıktı. Bide adet gecikmesinden 10 gün sonra doktora gittim hamilelik olsa doktor söylemez miydi lütfen yardımcı olun

Sayfayı Paylaş