Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Survivor 2012 ünlüler gönüllüler Geyikleri

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Survivor 2012 Twitter Geyikleri Survivor 2012 ünlüler gönüllüler Geyikleri  Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda biraz gülelim istedik ve sizlere Survivor 2012 ünlüler gönüllüler geyiklerini aktarmak istedik. Twitter Survivor 2012 ünlüler gönüllüler geyikleri için lütfen mausenizi az daha kaydırın :)


  [​IMG]


  İstanbul dominik'den daha günesli yazik bu ünlülere & gönüllülere #survivor
  @BozzMurat

  İnşallah bir gün Survivor'a katılmam. Ben hayatta taşıyamam o ağırlıkları. Anında bırakırım yere, takım arkadaşlarımla da papaz olurum.@birolguven

  Sıradaki ödül oyununda ödülün makyaj seti olmasını istiyorum. o oyunu da hatta oynamasınlar direk versinler ödülü sibel tüzün'e.

  Doğus'un orda ne yaptigini merak ediyorum ,bi patlama bekliyorum aglayabilir,sarki söyleyebilir,dans edebilir ne bileyim bisey bekliyorum.

  Mustafa toplaoğlu body şişkini gençten daha güçlü ve çok daha dayanıklı çıkmıştır.
  dünya ötesinden telepatik yardım aldı sanırım.
  ya da predator tarzı kamufle olmuş bir uzaylı sırtındaki ağırlığı taşımasına yardım etti.


  Gecen Survivor'da en azindan gozumuz gonlumuz aciliyordu, Ebru Destan, Ozge Ulusoy, Pascal.. Bi de simdikine bak Mustafa Topaloglu!

  Tek isteğim bir gün tekel bayinin camında " Mustafa Topaloğlu'nun kullandığı madde gelmiştir. " yazısını görmek.

  Sabri penaltı yaptırdı, Mustafa Topaloğlu yarış kazandırdı, Ajdarın yeni şarkısı herkesin dilinde. Bu ülkede bişeyler ters gidiyo sanırım.."

  Keşke ilişkilerimiz Mustafa Topaloğlu'nun cümleleri gibi olsa; başı gelse ama sonu hiç gelmese… :))


  Hasan'ın vuoooaağv'lamasıyla kendimi yerden yere atarak gülmeme sebebiyet veren yarışma. arada geğirdi de sanırım çaktırmadan.

  Şartlar içinde şartlar insanı şartlar. Mustafa topaloğlu tek favorim=)))

  En güzeli mustafa topaloğlu' nun sibel tüzün' ü teselli sözleriydi: "allah hepimizi birbirimiz için yaratmış, ama kimi kimin için yaratmış o belli değil".

  Acun ılıcalı'nın, "şöhreti azalmış üç beş ünlüyü tekrardan parlatmak için" yaptığı bir yarışma programı. mustafa topaloğlu için izleyeceğim. felsefe bilgim artar hiç olmazsa

  Mustafa Topaloğlu nun uzaydaki dostları omuzlarındaki ağırlığı ,gizli bir silahla hafifletmişler,mustafa hangi oyuna girse kazanır abi..
   
Survivor 2012 ünlüler gönüllüler Geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler Cevher Resimleri

  Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler Cevher Resimleri

  Survivor Cevher Fotoğrafları Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler Cevher Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, geçen sezonun Survivor yarışmasının etkileri hala sürerken, 2012 yeni sezon Survivor da başlamadan ses getirdi bile :) Biz de bu sayfamızda Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yer alan Cevher'in Resimlerini sizlerle paylaşmak istedik.
 2. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 serhat fotoğrafları

  Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 serhat fotoğrafları

  Survivor Serhat Fotoğrafları Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 serhat Resimleri Survivor 2012 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarından Serhat'ın resimlerini bu sayfamızda siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz arkadaşlarım.
 3. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Şansın Tokyay fotoğrafları

  Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Şansın Tokyay fotoğrafları

  Survivor Şansın Tokyay Fotoğrafları Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Şansın Tokyay Resimleri Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 2012 sezonu yarışmacılarından Şansın Tokyay'ın resimlerini siz sevgili melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlar.
 4. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Gülen Sezmiş biyografisi

  Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Gülen Sezmiş biyografisi

  Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Gülen Sezmiş hayatı Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Gülen Sezmiş hakkında bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Gülen Sezmiş hakkında bilgi isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Gülen Sezmiş biyografisi hakkında ki bilgilere yer veriyoruz. Survivor Gülen Sezmiş Hayatı Survivor Gülen Sezmiş hakkında bilgi Survivor...
 5. 2012 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmasında Çalan Parçaların Listesi

  2012 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmasında Çalan Parçaların Listesi

  2012 survivor şarkıları 2012 survivorda çalan şarkılar survivorda çalan yabancı şarkılar Evettt sevgili melekler, Geçen sene ki Survivor 2011 yarışmasına damga vuran Nihat Doğan ve Pascal gibi ünlülerimizin ardından 2012 Survivor da hayli renkli geçeceğe benziyor. :) Heyecanla takip ettiğimiz bu keyifli yarışmanın birbibirinden mükemmel parçalarını tıpkı geçen sene ki survivor yarışmasında...

Sayfayı Paylaş