Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı
nihat acun kavgası
survivor, ünlüler-gönüllüler, nihat doğan, acun ılıcalı, kavgası hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Survivor Ünlüler-Gönüllüler'i Derya Büyükuncu'nun kazanmasıyla morali bozulan Nihat Doğan'ın programın yapımcısı Acun Ilıcalı ile arası açılmış melekler...Geçiyorum haberin detaylarına

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Derya Büyükuncu SMS oylarıyla birinci olmuş, Nihat Doğan'a büyük fark atmıştı.

Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Nihat Doğan bu durumu hala içine sindiremedi. Üstelik ortalık gerildi, Nihat doğan ile Acun Ilıcalı'nın arası açıldı, kriz çıktı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Survivor'ın Ardından'a Nihat Doğan hariç bütün yarışmacılar katıldı. Acun'un davetini geri çeviren Nihat'ın yakın çevresine "Survivor benim sayemde reyting patlaması yaşadı. Üstelik Kıbrıs'taki son oyunda Derya'yı yendim. Şampiyon SMS'lere bırakılmamalıydı. Hakkım yendi. Bunu kabullenemiyorum" dediği iddia edildi. (Posta)

M

Misafir

Forum Okuru
Bencede Survivor Nihat Doğan sayesinde o kadar çok reyting aldı. Bana göre, Survivor birincisi Nihat... Hakkını vererek tam bir Survivor gibi savaştı, mücadele etti. Sms oyları şans işi diyorum ve Derya'yı da tebrik ediyorum.

VİŞNE

VİŞNE

Aktif Üye
Üye
bence nihat sayesinde reyting aldı ve bileğinin hakkıyla yarışmayı kazandı nihat
güç yarışmasıysa bu sms ye bırakılmaması gerekiyordu

uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:)

Banned
oh olsun şu adam kazanmadı derya kazandıya ,bu kadar gerizekalı bir adam bu yarışmayı kazansaydı yazık olurdu valla ...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bencede iyi ki derya kazandı onun gibi bi ****zekalı kazansa yazık olurdu o paraya :) xd