Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi

GREY

Daimi Üye
Üye
Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi
tanerin düştüğü an taner sandalyeden düştü tanerin yemek yerken düşüşü taner zeytin yerken düşüyor Survivor, survivor taner, survivor nihat, taner sandalyeden düşme anları, nasıl sandalyeden düştü konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar.
Survivordan tanıdığımız Taner yemek yerken sandalyeden düştü. Haberi izlerken ben çok güldüm melekler. Yorum olamayacak komediye eş değer bir haber ve video. İyi sevirler ve gülmeler :D:D

[video=youtube;Z9RgqfyotWw]http://www.youtube.com/watch?v=Z9RgqfyotWw[/video]

Nihat, annesinin yemeklerinden söz ediyor ve duygulu anlar yaşıyorken bir anda herkes kahkaya boğuldu.
Nihat Doğan'ın duygulu konuşması sırasından oturduğu sandalyeden düşen Taner bir anda kameraman dahil herkesi kahkaha krizine soktu

M

Misafir

Forum Okuru
Ya bu Taner harbi süzme manyak, psikopat bu adam hahaha Yok böyle bir manyak henüz yeryüzünde yok hahaha Bir zeytin uğruna düştü hahaha Zaten o düşmeye de alışkın:D Kendini yakar, ağaca çıkar inemez, zeytinin peşine gider, düşer, yengeç bulur dilini ısırtır hahaha Manyağa bişeyde olmuyor dokuz canlı gibi hahaha Süzme süzme hahaha Bu adam benim arkadaşım olsa, heralde ölmem yada gülmekten ölürüm diyorum hahaha Ne kadar renkli bir karekter hahaha

Grey, beni güldürdün, sende gül tatlım :kiss:

Survivor Tanerin sevgilisi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Survivor all star 2015 Taner Özdeş Kimdir ? Survivor all star 2015 Taner Özdeş Kimdir ?
taner özdeş biyografisi,taner özdeş kimdir nerelidir,survivor all star 2015 taner özdeş kimdir,survivor all star kadrosu taner 49062 Taner Özdeş, Survivor yarışmacılarının en eskilerinden biri. Taner Özdeş, 2007...
YerLi sanatçı biyoqrafiLeri 2
Survivor Taner Gözaltına Alındı Survivor Taner Gözaltına Alındı
Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz...
Magazin 1
Survivor Taner Firarda Survivor Taner Firarda
survivor taner tarlacı meter mevsimler taner firarda hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İlk önce Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek...
Magazin 0
Survivor Taner Kime Aşık Survivor Taner Kime Aşık
taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor...
Magazin 1
Survivor Tanerin sevgilisi Survivor Tanerin sevgilisi
tanerin sevgilisi taner sevgilisi tanerin kız arkadaşı kim survivor taner, sevgilisi, kim diye merak edenler bu yazımızda öğreneceksiniz. ...
Magazin 0