gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Survivor Tanerin arkadaşı Meter

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  meter röportaj meter mevsimler röportaj kimdir survivor tanerin arkadaşı mevsimler hayatı survivor tanerin arkadaşı meter, meter mevsimler, kimdir, merak edenler buyrun öğrenelim.


  [​IMG]

  Survivor da geçen hafta "Meter sakın faceme girme" diyen Taner'in arkadaşı Meter Mevsimler, kimdir diye merak edenler, işte size Meter Mevsimler Melek'ler:)

  Survivor Taner'in facebook sayfasını kullandığı iddia edilen Meter Mevsimler sorulara yanıt verdi  Taner Tarlacı, arkadaşı Meter Mevsimler’i Survivor’da bulunduğu süre içinde Facebook sayfasını kullandığı ve oradan görüştüğü kişileri kendi adresine yönlendirerek “kendisinin tanışması gereken” kızlarla tanıştığını ve kendisini kötülediğini iddia etmişti.
  Taner Survivor'da, modellik yapan, fitness Kıbrıs şampiyonu Mevsimler’in, tanıştığı kadınlara fotoğraflarını gönderdiğini ve “Taner yemek bile yapamıyor, ben daha iyiyim” diyerek bazı kişilerle arkadaşlık kurduğunu belirtmişti.

  Meter Mevsimler katıldığı 5N 1K programında Taner Tarlacı'nın iddialarına cevap verdi: "Ben o programı izlemedim. Telefomun otomatik internete giriyor. Bir anda telefonum kilitlendi. Ben Taner'in en yakın arkadaşıyım. Facebook şifresi bende var. Sadece bir-iki defa Taner'in facebook'u bende olduğunu kanıtlamak için ekledim. Fakat, onun adına mesaj atmadım. Kendim hesabımdan Facebook'ta fotoğraf ekliyorum. Etiketlediğimde onun da Facebook'unda çıkıyor. Aynı karede ikimiz de varız"

   
Survivor Tanerin arkadaşı Meter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

  Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

  survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
 2. Survivor Taner Kime Aşık

  Survivor Taner Kime Aşık

  taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...
 3. Survivor Taner Firarda

  Survivor Taner Firarda

  survivor taner tarlacı meter mevsimler taner firarda hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar İlk önce Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz programına katılan orda istediği sonucu alamayıp Survivor adasında kendini bulan çılgın 3T yani Tolga Taner Tarlacı bir küsüp bir barıştığı arkadaşı Meter Mevsimler ile bir program sunmaya hazırlanıyor melekler... Taner Firarda adı verilen...
 4. Survivor 2012 Meter Mevsimler Resimleri

  Survivor 2012 Meter Mevsimler Resimleri

  Survivor 2012 Meter Mevsimler Resimleri Meter Mevsimler Fotoğtafları Meter Mevsimler'in ismini geçtiğimiz sezon Survivor yarışmacılarından Taner'in ağzından çok duymuştuk. Geçen sezon arkadaşı yarışan Meter Mevsimler'in bu sezon kendi yarışacak Survivor'da :) Biz de resimlerini sizlerle paylaşalım istedik Melek'ler:)
 5. Survivor Taner Gözaltına Alındı

  Survivor Taner Gözaltına Alındı

  Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Taner Tolga Tarlacı gözlatına alındı. Yarı çıplak bir halde ekip otosuna bindirilen Tarlacı bir kadını dövmek iddiasıyla suçlandı. İşte detaylar... Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki bir işhanının merdivenlerinde yatan...

Sayfayı Paylaş