Survivor Yarışmasında Aşk Rüzgarları Esiyor

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Survivor Yarışmasında Aşk Rüzgarları Esiyor
2013 survivor
dağhan ve duygu aşkı
dağhan ve duygu

2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması hızla sürerken adadan aşk dedikoduları gelmeye başladı. Survivor yarışmasın da önce ünlüler takımın da yarışan ve daha sonra gönüllüler tarafına geçen Dağhan ve gönüllüler de yarışan Duygu arasın da aşk rüzgarları esmeye başladı. Bu aşk rüzgarları bakalım sadece adada mı kalacak yoksa yarışmadan sonra da devam edecek mi?

survivor-155.jpg

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor Ünlüler Günüllüler yarışmasında yeni bir aşk iddiası gündeme geldi.

Bu yıl Survivor'da ada birleşmesi gerçekleştirilmezken, geçtiğimiz haftalarda yarışmaya bir kişi fazla başlayan ünlüler takımından bir isim gönüllüler takımına geçmiş, ünlüler arasında yapılan oylamada ise bu isim Dağhan olarak belirlenmişti.

TATLI ATIŞMALAR

Dağhan'ın gönüllüler arasına katılamsının ardından ise günüllüler takımının en çok konuşulan ismi olan Duygu ile Dağhan arasında da bazı tartışmalar yaşanmaya başladı. Ancak son olarak ortaya atılan iddialara göre Survivor Duygu ile Dağhan arasında bir aşk filizleniyor. İkilinin arasında yaşanan tartışma ve tatlı atışmalar bu iddiaya destek olarak gösteriliyor. Son olarak iki ekip arasında oynanan boya oyununda Dağhan'ın saha kenarına gelerek Duygu'ya masaj yapması ise aşk iddialarını daha da güçlendirdi.

Son haftaya dokunulmazlık sembolü ile giren Dağhan'ın adada kalacak olması ve Duygu'nun elenmek üzere adının ada konseyinde önerilmesinin de Dağhan'ı üzdüğü belirtiliyor.

Ben böyle birşeyin olabileceğini sanmıyorum. Dağhan'ın yaptığı her zamanki gibi işgüzarlıktan başka birşey değil. Sanki adanın ağasıymış gibi 3 erkek yarışmacı da Duygu ne istiyorlarsa yapıyorlar, gel gel, git git, sus sus,otur otur, kalk kalk :D:D Uyuz olmamak elde değil :D:D

Dağhan la duygunun aşk yaşayacağını sanmam ikiside oynuyor derım bu konuda sadece oyun formatında ılerliyorlar takım ruhu diyelim hahaha

Geri