Süslü melekler için makyaj yapan gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler için melek gifleri..

Melekler için melek gifleri..

........... .............
  2. kötü makyaj yapan meleklerim okuyun

kötü makyaj yapan meleklerim okuyun

Makyaj yapmak güzel görünmek istemek bakımlı görünmek istemek evet her kadının hakkı ama bu işi de hakkıyla yapmalı. Doğru bildiğimiz her kadının en az bir kere muhakkak aman Allah ım bun hatayı nasıl yapmış ne kadar kötü olmuş dedirten bir hata var. Ne mi? En büyük ve aslında yüzün en önemli makyajı fondotende. Evet Cildi açık tenlidir. Bayan gider koyu renklerde fondotenler kullanır....
  3. Süslü Melekler İçin Süslü Şemsiyeler

Süslü Melekler İçin Süslü Şemsiyeler

süslü şemsiyeler şemsiye modelleri 2012 şemsiye modelleri resimleri için yazımıza buyrun arkadaşlar ben süsü severim arkadaş benim herbirşeyim süslü olsun mu diyorsunuz :D:D ozaman size süslü şemsiye modellerini tanıtmaktan büyük bir mutluluk duyacağım melekler :D:D valla bu şemsiyeyi alacaksın yağmur botlarınıda çekeceksin pek bir havalı olur öğle değil mi :D:D işte bir birinden süslü...
  4. Büyük Kolye Modelleri...Süslü Meleklerimiz için....

Büyük Kolye Modelleri...Süslü Meleklerimiz için....

Büyük Kolye Modelleri Büyük Boy Koleyeler Sade bir kıyafeti hareketlendirmek istiyorsanız; büyük kolye kullanmanız yeterli olacaktır. Ayakkabı ya da çantanızla uyumlu renkte kolye seçerek toplamda bütünlük yakalayabilirsiniz. 2012 yaz sezonu için tasarlanan rengarenk, büyük kolye modellerinden bir derleme ; eminim aralarında size uygun bir model olacak!İşte en güzellerinden en şıklarından...
  5. Dikkat Makyaj Yapan Anne Adaylarına Uzmanlardan  Uyarı Hamiş Melekler Buraya

Dikkat Makyaj Yapan Anne Adaylarına Uzmanlardan Uyarı Hamiş Melekler Buraya

gebelikte makyaj,gebelikte makyaj zararlı mı, Makyaj yapmayı seven ben kozmetikten vazgeçemem diyen anne adayları uzmanlar dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor.Biliyorum makyaj yapmaktan vazgeçmek zor ama dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var çünkü bildiğimiz gibi bu tip kozmetik ürünler kimyasal içeriyor ve buda bebeğimize zarar verebiliyor her zaman güvenli olan kozmetik ürünlerini...

Sayfayı Paylaş