Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  T Harfi Rüya Yorumları

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  rüyada tenya görmek rüyada tavşan öldürmek kuş ısırması tavuk öldürmek tavuk kovalamak TABAK : Tabak tutmak, uğur getirir. Rüyayı gören kadın ise, yakında evlenecektir.

  TABANCA : Uğursuzluğun habercisidir. Tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, bazı kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gereklidir. Yanlış kararlar verip, bazı insanlara haksızlık edebilirsiniz.

  TABUT :Kötü anlam içeren bir rüyadır. Tabut gördüyseniz, yakında sevdiklerinizden birini kaybedebilirsiniz.

  TAÇ : Yaşamınızda değişiklikler ve güzel yenilikler olacak. Taşınıp, uzak yerlere gideceksiniz.


  TAHT : Tahtta oturduğunuzu gördüyseniz; çok yükselip ve itibar sahibi olacaksınız.
  TAHTA KURUSU : Ailenizde bazı sıkıntılar sonrası hastalık ve karışıklıklar olacak.

  TAKSİ : Bir arkadaşınız size büyük bir sırrını açaca.

  TAKVİM : Bazı aksiliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz, işinizi şimdiden düzene sokun.

  TARAK : Saç taramak, hastalık ve ölümün işaretidir. Yaınlarınızdan birini kaybedebilirsiniz.

  TARLA : Yeşil meyve ve sebze dolu tarlalar, bolluk ve bereketin simgesidir. Kuru veya terk edilmiş tarlalar ise fakirlik olarak yorumlanır.

  TARLA FARESİ : Tarla faresi görmek, sevdiğiniz bir arkadaşınızı sevindireceğiniz anlamı taşır.

  TARLA KUŞU : Bolluk ve zenginliğin habercisidir. Tarla kuşlarının ötüşleri, yeni bir ev ve mutlu günlerin habercisidir.

  TAS : Güzel bir evlilik ve sağlıklı bir çocuğun habercisidir.

  TASMA : Mevki olarak büyük bir kişinin emri altında olacağınıza işarettir.

  TAVA : Fakirlik olarak yorumlanır.

  TAVŞAN : Kırda rastladığınız bir tavşan, bir bayanla tanışma anlamı taşırken, koşan bir tavşana silah atmanız, bazı kişiler tarafından aldatılacağınız anlamına gelir. Evliyseniz, bir tavşan görmek size mutluluk ve huzur getirecektir. Bir sürü neşeli tavşanlar gördüyseniz, bunlar, mutlu ve çocuklu bir ailedir.

  Şayet ölü bir yaban tavşanı gördüyseniz, sevdiğiniz bir arkadaşınızın ölüm haberini alacaksınız demektir.

  TAVUK : Tavuk mutlu bir aileye işarettir. Tavuk yemek bencilliğin ve aşk hayatınızdaki bazı sorunların işaretidir. Tavuk aynı zamanda sempatik bir bayanla tanışacağınızı da haber verir. Yumurtlayan tavuk görmek, yaşamınızda ilerlemeyi işaret eder.

  TAVUS KUŞU : Tavus kuşu zenginlik sembolü olduğu gibi, başarısızlık ve üzüntülerin de habercisidir. Rüyayı bir kadın görürse, biri tarafından aldatılacak demektir.

  TEBEŞİR : Maddi bir zarara uğrayacaksınız.

  TENYA : Yaşamınızın sağlık ve mutluluk getiren kısımları bu rüyayla biraz bozulacaktır.

  TELEFON : Bir mektup veya haber alınacağına işarettir.

  TEZEK : Bol para kazanılacaktır.

  TEZGAH : Bir yolunu bulup işlerinizi büyük bir hızla genişleteceğinize yorumlanır.

  TIRAŞ OLMAK :
  Üzüntü ve kederlerinizden kurtulacaksınız.

  TIRNAK : Aslı olmayan haberler alınacağına işarettir.

  TIRMIK :Rüyada kırılmış bir tırmık görmek, kaza ya da hastalıkların yapmış olduğunuz planları değiştireceği anlamındadır. Tırmık kullanmak, sizin işinizi başkalarının yapamayacağı anlamı taşır.

  TIRTIL : İki yüzlü ve adi insanlarla tanışabilirsiniz. Duygusal ve iş hayatında kayıp ve üzüntü.

  TİFO : Bir tifo salgını, işlerinizde durgunluğu ve hastalıkları işaret eder. Sağlığınıza dikkat edin.

  TİLKİ : Av sırasında bir tilki kovalamak, tehlikeli aşk ilişkilerine işarettir. Tilkinin geldiğini görmek, kıskanç arkadaşlara; öldürmek ise başarılı işlere işarettir. İninde bir tilki görmek, güvenlik için birilerine ya da bir yerlere sığınan akıllı, oldukça kurnaz birini ifade der. Çok arzu ettiğiniz ve elde edemediğiniz şeyler için büyü ya da sihir yoluna başvurabileceğinizi de tilki ile ilgili rüyalar işaret eder. Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşma eğilimi gösterebilir.

  TİMSAH : Yakın saydığınız dostlarınız sizi aldatacak. En yakın arkadaşlarınıza bile güvenmeyin.

  TOHUM : Paraya ve maddi refaha işarettir.

  TOPAL : Rüyasında topal bir insan gören kadın, aşk hayatında düş kırıklığı yaşar. Yürürken topalladığını görmek, yakında gelecek olan küçük bir sıkıntı işaretidir.
  TREN: Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

  TURNA : Göç eden, özellikle kuzey yönüne göç eden turnalar, işlerinizde kötü gidişi işaret eder. Şayet turnalar güneye doğru göç ediyorsa, eski arkadaşları görecek ya da iyi, sadık bir sevgili bulacaksınız demektir. Pike yapan turnalar gördüyseniz, ani ve beklenmedik olaylara hazır olun.

  TURUNÇ : Hayırlı ve vefalı bir çocuğunuz olacağına delildir.

  TURP : Hayırlı ve uzun ömürlü bir çocuğunuz olacaktır.

  TUZ : Tuz gören kişi zengin olacaktır.

  TÜLBENT : Kişisel erdemler açısında büyüklüğe işarettir.

  TÜY : Bol kazanç ve menfaate işarettir.


   
T Harfi Rüya Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. F Harfi Rüya Yorumları

  F Harfi Rüya Yorumları

  rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır. FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare...
 2. J Harfi Rüya Yorumları

  J Harfi Rüya Yorumları

  JAGUAR : Elinize çok değerli bir armağan geçecek. JANDARMA : Sizi sonu belli olmayan bazı büyük uğraşlar bekliyor. JARTİYER : Erkek rüyasında sevgilisinin jartiyerini bulduğunu görürse, sevdiğine karşı prestij kaybedecek ve rakipleri de çoğalacaktır. Kadın jartiyerini kaybederse, sevgilisi onu kıskanacak ve neşesi kaçacak demektir. Evli bir erkek, jartiyer görürse, eşine karşı yapmış...
 3. L Harfi Rüya Yorumları

  L Harfi Rüya Yorumları

  LABORATUAR : Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çok ciddi bir hastalığa yakalanma tehlikeniz var. LAHANA : Bir çok problem yaşayacaksınız. Lahanayı yeşil gördüyseniz, bir olay sonucunda aşk hayatınız alt üst olacak demektir. LAMBA : Mutluluk ve başarı simgesidir. LEĞEN : Genç bir kadın, rüyasında leğende yıkandığını görürse, bu, gerçek dostluklara ve saf bir sevgiye kavuşacak...
 4. M Harfi Rüya Yorumları

  M Harfi Rüya Yorumları

  rüyada morg görmek rüyada mezarın üstüne basmak mezarlıkta yürümek m harfi görmek meleklerle yaşamak sayıların anlamı MACERA : Oldukça hareketli bir hayatın, yeni insanlarla tanışacağınızın ve sık sık yolculuk yapmanın habercisidir. MACUN : Yaşamınızdaki bazı değişiklikleri risk alarak gerçekleştireceksiniz. Şayet macunla bir pencere camını takmaya uğraşıyorsanız, şansınız pek açık...
 5. C Harfi Rüya Yorumları

  C Harfi Rüya Yorumları

  rüyada delik çorap görmek rüyada ceviz kırmak çorapla yürümek lezbiyen ceviz kırmak görmek CADDE : Bir cadde boyunca yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunuzu gösterir. CAM : Bir cam parçasından bakmak, hayal kırıklıkları yaşayabileceğinize işarettir. Cam veya ayna kırmak uğursuzluk, iş hayatında başarısızlığa uğramak anlamındadır. CAMİİ : Şehir camii, kale olarak da yorumlanır. Cami...

Sayfayı Paylaş