1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Taban

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada ayak tabaninizi görmek, size teklif edilen bir iç için kisa bir yolculuga çikacaginiza ve bu yolculuk sonunda kazançli döneceginize delildir.

Taban konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubat - Tabandan

Kubat - Tabandan

Bugun ayin 14'du aman aman... kiz sacini yavrum kuzum kim ordu VAY VAY... Oh Oh, Var Ustune!! Orduguse yar ordu aman aman aman... Ay karanlik aman aman kim gordu VAY VAY... Oh Oh..!!!! Oglan adin mustafa aman aman aman... Gir koynuma yavrum sur sefa VAY VAY... Oh Oh Haydi Tabandan Yavastan Yavas Yavas...!!!
  2. Ebru Gündeş - Tek Tabanca

Ebru Gündeş - Tek Tabanca

Kapida asili ceketin yanina al gidiyorsan Cekmecede saatin ilk hediyem hatirliyorsan Sana dostca bir nasihat tabi beni dinliyorsan Bence aklini bul nerede biraktiysan Bi sen mi varsin söyle Bi sen mi kaldin dünyada Yalniz dogdum yalniz ölürüm Bu atesi söndürürüm Gün gelicek devran dönecek Kahpe felek bana da gülecek Sen mi vardin simdiye dek Tek tabanca da yasar bu yürek
  3. Tabanı gösterişli ayakkabılar

Tabanı gösterişli ayakkabılar

Kırmızı tabanlı meşhur Louboutin'lerden sonra tabanı birbirinden değişik motiflerle bezeli bu ayakkabıları bakalım nasıl bulacaksınız? Her birine cidden epey bir emek harcanmış el boyaması bu cimcimeleri ben çok sevdim..Biraz iddalılar ama :)
  4. 2012 Polis taban puanları

2012 Polis taban puanları

2012 Polis Meslek Yüksek Okulu Taban Puanları 2012 Polislik Taban Puanları Polislik Taban Puanları 2012 Polis taban puanları hakkında bilgi edinmek isteyen misafirimize ve ilgili diğer tüm arkadaşlarımıza bu sayfamızda edindiğimiz bilgiöleri aktarıyor ve şununda altını çiziyoruz, 2012 Polislik Taban Puanları henüz açıklanmamıştır tahmini giriş puanlarıysa aşağıdaki gibidir.Konu hakkında...
  5. 2012 Hemşirelik Taban Puanı

2012 Hemşirelik Taban Puanı

arkadaşalr 2012 Hemşirelik Taban Puanı hakkında bilginiz varmı

Sayfayı Paylaş