taçsız kraliçeler anneler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kraliçem iyi ki doğdun:D

Kraliçem iyi ki doğdun:D

kraliçem iyi ki doğdun iyiki doğdun kraliçemin doğum günü bugün mutlu sağlıklı yıllar şekerim:welcome:
  2. Demet Akalın - Taçsız Kral

Demet Akalın - Taçsız Kral

Bana ettiklerinden sonra Seni övüp yükseltmem mi Baharıma nasıl karlar düştü Meraklanma söz etmem mi Görünen köye kılavuz gerekir mi söyle Tutuşacağın günü çekiyorum inan elimde iple Yeni adını takip duyuracağım Aşkını gör koparıp savuracağım Yüzünden o maskeyi çıkaracağım Taçsız kral olarak bırakacağım
  3. Pamuk Prenses Masalını Birde Kraliçeden Dinleyelim

Pamuk Prenses Masalını Birde Kraliçeden Dinleyelim

Daha yeni evlenmiştim Kralla. Saraya ilk girdiğim anda sevdim orayı.Hele o güzeller güzeli Pamuk var ya. O kadar kanım kaynadı ki o güzel kıza. Iki yıl önce genç yaşında kaybettiğim kızıma o kadar benziyordu ki.Kizimin yerine koymustum onu. Nereden bilebilirdim ki o guzel yuzun ardinda neler yattigini. Ilk birkac gun cok guzel gecti. Derken yavasyavas gercek yuzunu gostermeye basladı Pamuk....
  4. Matthew Williamson kraliçelere layık giyim modelleri

Matthew Williamson kraliçelere layık giyim modelleri

Matthew Williamson, kraliçelere layık tasarımlar ile ürettiği harika giyim modelleri ile karşımıza çıkıyor meleklerim... Harika görünümleri ve ihtişamlı yapıları ile dikkat çeken bu giyim modelleri, Matthew Williamson tasarımcılarının büyük özenler sonucu ortaya çıkarttığı harika tasarımlara sahipler.

Sayfayı Paylaş