1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Takma renkli tırnaklar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Takma renkli tırnaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takma tırnak kullanımı ve bakımı

Takma tırnak kullanımı ve bakımı

takma tırnak kullanımı takma tırnak nasıl kullanılır erkekler için kemik oyunları watsons Takma tırnak seçerken sorulması gereken en önemli soru neden takma tırnak takmak istediğinizdir. Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler takma tırnakların çoklu modellerini tercih ederler. 24'lü olan takma tırnaklar olduğu gibi 100'lü paketler içinde olanlarıda mevcuttur. Özel günler için...
  2. Takma tırnak nasıl kullanılır?

Takma tırnak nasıl kullanılır?

takma tırnak nasıl takılır takma tırnak nasıl kullanılır takılır video cıkar çıkarılır Bazılarımız özel sebeblerden dolayı tırnak uzatamayız.Özel günlerde ise özellikle giydiğimiz abiye kıyafetlere uygun olaraktan şık bir oje ve bakımlı olan ellerimizle olumlu izlenim bırakırız insanların üzerinde. Tırnak uzatamıyorsanız bu özel günlerde takma tırnak kullanabilirsiniz.Peki takma tırnak nasıl...
  3. takma tırnak

takma tırnak

takma tırnak kullanıyorum ozel gunlerde fakat japon yapıstırıcısıyla yapıstırdıgım ıcın tırnakları asetonla cıkarsamda kendı tırnagımda yapıstırıcı kalıyo ne yapıp cıkarabılırım?????????
  4. Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

takma tırnak kullanımı hakkında bilgiler protez tırnak kullanımı Tırnakları kısa olan ya da uzun tırnak seven kadınların tercihi takma tırnaklardır. Peki takma tırnaklar nasıl kullanılır biliyor musunuz ya da doğru olanı biliyor musunuz? O halde bu yazımızda öğrenecek siniz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda takma tırnak kullanımı hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere :) Takma tırnak seçerken...
  5. Tırnaklarımızda Hatta Takma Tırnaklarda  Bambaşka Desenler - Fikirleriniz ???

Tırnaklarımızda Hatta Takma Tırnaklarda Bambaşka Desenler - Fikirleriniz ???

Son zamanlarda tırnak süsleme konularına ilgi duymaya başladım. Ve bu konuda kendimi bayağı geliştirdim ama geliştirirken bir dolu gereksiz malzeme satın almış bulundum :( Siz bu hataya düşmeyin mesela Salon Express Nail Art setleri çok büyük bir hüsran oldu benim için. Ama belki Türkiye'deki ojelerle bu iş olmuyordur. Gerçi çok araştırdım ama özel bir oje olması gerektiği bilgisini...

Sayfayı Paylaş