1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Tam 62 dakikada boydan boya İstanbul

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Başbakan Tayyip Erdoğan, metrobüsün Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme hattını hizmete soktu. Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme arasındaki 11.2 kilometre 90 milyon liraya mál oldu.


  Toplamda Avcılar-Söğütlüçeşme arasındaki 40.6 kilometrelik metrobüs hattının maliyeti ise 366 milyon TL. Avcılar-Zincirlikuyu arası 38 ve Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme arası 24 dakika olmak üzere metrobüs hattı, 62 dakikada İstanbul’u bir baştan öbürüne kat edecek. Dün metrobüsü kullanan Erdoğan 63 dakikada Avcılar’da oldu. Erdoğan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

  Demir ağlarla ördük

  "Gazi Mustafa Kemal, hani ’Demir ağlar ile ördük’ diyordu ya, biz şimdi onu yapıyoruz. Bunlar ’Atatürkçüyüz’ diyorlar ama Atatürk üzerinden geçinip prim yapmaya çalışıyorlar. Tek parti döneminden sonra iktidara bile gelemediniz. Bundan sonra da gelemezsiniz, gelemeyeceksiniz. Atatürk muasır medeniyet hedefini göstermişti. Bugüne kadar medeniyet adına ne yaptınız? Dikili bir ağacınız bile yok. İstanbul ulaşımına bugüne kadar 12 katrilyon (12 milyar TL) harcadık. Bekara karı boşamak kolay. İstanbul’un adresini bile bilmeyenler, ’Biz gelince ulaşım sorununu kökten çözeceğiz’ diyorlar. ’Bunun kökü nerede?’ desen bulamazlar. Biz İstanbul’u iyi biliriz. Bu zihniyetler İstanbul’da bir katlı kavşak yapmamışlardır. Bunların kitaplarında tünel diye de bir şey yoktur. Şimdi tünel konuşmaya başladılar. Biz yedi tepeyi tünelle delerek, Ferhat Şirin’ine, yani millete çok daha rahat ulaşacak. Köşe yazarları benim ’Hamdolsun’uma çok takılmışlar. Ben de diyorum güle güle kullansınlar. İyi ciklet oldu, güle güle çiğnesinler.

  Pankartı indirdiler

  BAŞBAKAN Erdoğan, metrobüsün Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme hattını hizmete soktuğu törende, ’Son Osmanlı Padişahı 1. Recep Tayyip Erdoğan Kadıköy’e Hoşgeldin’ yazılı dövizle karşılandı. Döviz, partililer tarafından kaldırıldı. Metrobüs yolunun boydan boya AKP flamalarıyla süslendiği görüldü. Erdoğan, Söğütlüçeşme’den bindiği metrobüsle Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nin bahçesine kadar gitti.


   
Tam 62 dakikada boydan boya İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Yaşında ama tam 2 metre boyunda!

  14 Yaşında ama tam 2 metre boyunda!

  2 metre boy Ş una 14 yaşında ama boyu tam tamına 2 metre.20 yaşlarına kadar boy uzamasını düşünecek olursak bu genç kızın boyunu sonradan düşünemiyorum bile... Bu insan brezilya’da yaşıyor. Ve 14 yaşındaki Elisany Silva, tamemen yaşına göre aşırı uzun boyu ile görenleri hayrete düşürüyor.
 2. Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözleri

  Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözleri

  Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözleri için yazıyorum size umarım sesimi duyar isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar.
 3. Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

  Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

  Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözü Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri Cenkay hayranları için ve siz sevgili melek'lerimiz için bu yazımızda Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz arkadaşlar. İstanbul geceleri serinmi serin. Hız yapıp kaçıyorsun buna ne derim. Başımı alıp giderim senide yerim. Aklınnı...
 4. Tam 14 Dakikada Saçlarınız Pırıl Pırıl Parlasın !

  Tam 14 Dakikada Saçlarınız Pırıl Pırıl Parlasın !

  parlak saçlar için parlak saçlar için ne yapılmalı Reklamlarda görüyoruz ya melekler, model kız saçlarını dalgalandıra dalgalandıra ağır çekimde koşuyor, o nasıl bir saç öyle, pırıl pırıl ışıl ışıl. Tam olarak büyülenmiş bir şekilde izlerken pat reklam bitiveriyor. Gözünüzün önünde ise hala o imrendiğiniz ışıltılı saçlar kalıyor. Elbette ki saçlar reklamlarda ki gibi parlamaz, bunun ışık...
 5. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

  Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

  Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye

Sayfayı Paylaş