1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Tarih

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen tarihlere çok dikkat etmek gerekir. Bu belirli bir zamanı işaret eder. Ayrıca tarihi oluşturan tüm sayılar ayrı ayrı da yorumlanır.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Tarih
    Teşekür ederim Sadminim. sağolun. Rüyamda tarihlerle uğraşıp çok değiştirdim günleri..

Tarih konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ardanuç Tarihi

Ardanuç Tarihi

İlçede, M.Ö.VIII. yüzyılda sırasıyla Urartular, Sakalar ve İskit Türkleri, M.S. 75ten sonra ise eski Oğuz kollarından olan Hazarlar, Barseller ve Bağratlılar yerleşmişlerdir. İlçe, 810 yıllarında Gürcü egemenliğine girmiştir. Anadolu Selçuklularının akınları sırasında yöreye Türklerin yerleştikleri görülür. Uzun yıllar Selçukluların yönetiminde kalan Ardanuç, Moğol istilası sonrasında...
  2. Kocaeli Tarihi

Kocaeli Tarihi

kocaeli tarihi kocaeli nin tarihi mekanları Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli, doğu ve güneydoğuda Sakarya; güneyde Bursa, batıda Yalova, İzmit Körfezi, Marmara Denizi ve İstanbul ili; kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir. Asya ile Avrupa’yı birleştiren önemli bir yol kavşağında yer almaktadır. Sakarya Irmağı’nın batı yakasından başlayarak Pamukova ve İznik Gölü’nün kuzeyinde Bozburun’a...
  3. Sürmene Tarihi

Sürmene Tarihi

Sürmene’nin tarihini Doğu Karadeniz Bölgesinin genel tarihi içinde ve onunla bir bütün olarak ele almalıyız. Karadeniz kıyısı boyunca sahile paralel olarak uzanan dağlar doğuya doğru gidildikçe sahile daha dik olarak iner.Sahilde yerleşimi mümkün kılacak düz alanlar yok denecek kadar az, bol yağmur nedeniyle dağlar orman ve sık bitki örtüsü ile kaplıdır.Vadilerde oluşan dereler sahilden...
  4. ölüm tarihimi

ölüm tarihimi

ölüm tarihini öğrenmek istiyorum ölüm tarihimi öğrenmek istiyorum
  5. Uganda Tarihi

Uganda Tarihi

Uganda Tarihi hakkında acilen bilgi edinmem lazım lütfen bilgisi olan varsa aranızda Uganda Tarihçesi hakkında bilgi versin.

Sayfayı Paylaş