1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Tarkan'dan Hadise'ye Büyük Kompliman!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  tarkan ve hadise tarkan ve hadise sevgilimi sevgili mi ile sevgilimi sevgili mi tarkan, hadise, büyük kompliman, iltifat, neler dedi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

  [​IMG]


  Sevgili melekler,
  Tarkan Belçika radyosuna verdiği röportajda Hadise için ''Ateşli '' demiş.Haber şöyle;


  Ülkenin en popüler ve en genç radyosu olan MNM'in radyo sunucusu Tarkan'dan övgüyle bahsederken, Türkiye'de milyonlarca albüm satmış, rol model olan ve Rusya'da en iyi albüm satışı yapan yabancı şarkıcı olarak tanıttı Megastarı.

  Sunucu sohbeti Tarkan'a ismini sorarak başlattı. Tarkan'ın isim olup olmadığını bilemeyen Belçikalı sunucu Tarkan'dan net bir cevap aldıktan sonra ismini çok egzotik bulduğunu söyleyip iltifat etti.

  ‘Belçika hakkındaki ve Belçikalı hayranlarınızla ilgili deneyimleriniz nedir’ diye soran sunucu, Tarkan'ın Belçika'daki o çok beklenen performansına değindi. Hayranlarının onu uzun zaman beklediklerini, dolayısıyla muhteşem bir gecce olacağını düşünen Tarkan, beklentilerini dile getirdi.

  Sunucum yurtdışında Türk sanatçı olarak iki isim tanıdıklarını, bunlardan birinin Tarkan diğerininde Hadise olduğunu söyleyip, Belçika'nın Türk gururu olan Hadise'yi Tarkan'a sormadan edemedi ve ona Hadise'yi tanıyıp tanımadığını sordu.

  Buna cevaben ‘Tanıyorum, tanışıyoruz’ diyen Tarkan, ‘Nasıl biri’ sorusu üzerinede ‘Çok hoş biri’ diye cevap verdi. Kendini tutamayan sunucu ‘Tanrım, çok güzel biri’ diye tepki gösterdikten sonra, Tarkan'ın cevabı ise oldukca ilginçti. ‘Evet, çok ateşli’ diyen Tarkan, sunucununda tastiğini aldı.

  Konu Hadise'den Türkçe konuşmaya geçis yaparkan, sunucunun Tarkan'dan Türkçe ders alma isteğini Tarkan geri çevirmedi. ‘Merhaba, yakışıklı Türk’ cümlesini bayan meslektaşı, Eva için tercüme etmesini isteyen bay sunucu, Tarkan'la Eva'nın iletişime geçmesini sağlamış oldu.

  ‘Benim inanılmaz güzel meslektaşım Eva, İstanbul'da havanın nasıl olduğunu sormak istiyor’ diye devam eden sunucu böylece hem meslektaşına övgüler yağdırıp, hem de Tarkan'ın merakını cezbetti.

  Kahkahaların havada uçuştuğu sohbetin devamında ‘Eva'yla mutlaka tanışmam lazım, çok güzel olduğunu söyleyip duruyorsunuz’, diyen Tarkan, Eva'ya çıkma teklifinde bulundu. Fakat Eva'nın Tarkan'a cevabı ‘Belki’ oldu.
  Radyo sunucusu ilginç bir soruyla sohbeti sonlarken, Tarkan'ın ‘En son hangi bayanla öpüştünüz’ sorusu üzerine kahkahaya tutulmasına neden oldu ve ‘en son ex sevgilimle öpüştüm’ cevabını aldı.

  Tarkan şu an tek olduğunu vurgulayıp Eva'ya güzel bir gönderme yapmış oldu.

  ‘Seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum’ diyen Tarkan sonunda Eva'nın gönlünü kazandı ve ondan bir ‘radyo öpücüğü’ aldı.

  Son olarak Türkçe teşekkür eden sunucu Tarkan'la bu güzel, hoş ve ses getirecek sohbetini sona erdirdi.gecce


   
Tarkan'dan Hadise'ye Büyük Kompliman! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

  Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

  MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ TÖRENİ'NDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK SANATÇI ÖNCEKİ GÜN BELLİ OLDU. 6 Kasım'da Liverpool'da düzenlenecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil edecek sanatçı önceki gün belli oldu. Düzenlenen partide Hande Yener, Hadise, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin ve Emre Aydın sahneye çıktı. Liverpool'da Türk müzik piyasasını temsil edecek sanatçı, geçen yıl...
 2. Megastar Tarkan'ın en büyük hayali bakın neymiş?

  Megastar Tarkan'ın en büyük hayali bakın neymiş?

  Megastar Tarkan, en büyük hayalini açıkladı. Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson ile düet yapmak istediğini söyleyen Tarkan: 'Hepimizin popstarı oydu. Onunla birlikte 'moon walk' yapmayı çok isterdim. Fantazi sadece... Ama kim bilir her şey mümkün eğer inanırsan!'
 3. Sertab erener'den hadise'ye destek

  Sertab erener'den hadise'ye destek

  Sertab'ın aldığı sonucu Hadise'den de bekliyoruz:) EUROVISION'DA BİRİNCİLİĞİ OLAN SERTAB ERENER'DEN HADİSE'YE DESTEK! 'Every Way That I Can' şarkısıyla 2003'te Türkiye'ye 'Eurovision birinciliği' getiren Sertab Erener, bu gecce Moskova'da yarışacak Hadise'ye başarı diledi. Demir Demirkan'la birlikte açıklama yapan Erener, 'Hadise'ye tüm kalbimizle başarılar diler, yarı finaldeki...
 4. tarkan'ın kimliği

  tarkan'ın kimliği

  tarkanın kişisel özellikleri nedir ? ccccccccccccccccccccccccc
 5. Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

  Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

  hadise haberleri, acun haberleri, o ses türkiye hadise Sevgili melekler, Acun Ilıcalı Hadise'ye öyle bir kıyak yaptı ki! Daha önce bazı haberlerde çıkan Hadise'nin O ses Türkişye'den kovulduğuyla ilgili haberler fos çıktı. Bilakis, Hadise Acun'dan O ses Türkiye jüri üyeliği için müthiş bir de zam kaptı! Yeni sezon O Ses Türkiye'de Hadise'nin yeniden jüri üyesi olup olmayacağı...

Sayfayı Paylaş