Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Tarkan'dan Hadise'ye Büyük Kompliman!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  tarkan ve hadise tarkan ve hadise sevgilimi sevgili mi ile sevgilimi sevgili mi tarkan, hadise, büyük kompliman, iltifat, neler dedi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz


  < Konu Resmi..>  Sevgili melekler,
  Tarkan Belçika radyosuna verdiği röportajda Hadise için ''Ateşli '' demiş.Haber şöyle;


  Ülkenin en popüler ve en genç radyosu olan MNM'in radyo sunucusu Tarkan'dan övgüyle bahsederken, Türkiye'de milyonlarca albüm satmış, rol model olan ve Rusya'da en iyi albüm satışı yapan yabancı şarkıcı olarak tanıttı Megastarı.

  Sunucu sohbeti Tarkan'a ismini sorarak başlattı. Tarkan'ın isim olup olmadığını bilemeyen Belçikalı sunucu Tarkan'dan net bir cevap aldıktan sonra ismini çok egzotik bulduğunu söyleyip iltifat etti.

  ‘Belçika hakkındaki ve Belçikalı hayranlarınızla ilgili deneyimleriniz nedir’ diye soran sunucu, Tarkan'ın Belçika'daki o çok beklenen performansına değindi. Hayranlarının onu uzun zaman beklediklerini, dolayısıyla muhteşem bir gecce olacağını düşünen Tarkan, beklentilerini dile getirdi.

  Sunucum yurtdışında Türk sanatçı olarak iki isim tanıdıklarını, bunlardan birinin Tarkan diğerininde Hadise olduğunu söyleyip, Belçika'nın Türk gururu olan Hadise'yi Tarkan'a sormadan edemedi ve ona Hadise'yi tanıyıp tanımadığını sordu.

  Buna cevaben ‘Tanıyorum, tanışıyoruz’ diyen Tarkan, ‘Nasıl biri’ sorusu üzerinede ‘Çok hoş biri’ diye cevap verdi. Kendini tutamayan sunucu ‘Tanrım, çok güzel biri’ diye tepki gösterdikten sonra, Tarkan'ın cevabı ise oldukca ilginçti. ‘Evet, çok ateşli’ diyen Tarkan, sunucununda tastiğini aldı.

  Konu Hadise'den Türkçe konuşmaya geçis yaparkan, sunucunun Tarkan'dan Türkçe ders alma isteğini Tarkan geri çevirmedi. ‘Merhaba, yakışıklı Türk’ cümlesini bayan meslektaşı, Eva için tercüme etmesini isteyen bay sunucu, Tarkan'la Eva'nın iletişime geçmesini sağlamış oldu.

  ‘Benim inanılmaz güzel meslektaşım Eva, İstanbul'da havanın nasıl olduğunu sormak istiyor’ diye devam eden sunucu böylece hem meslektaşına övgüler yağdırıp, hem de Tarkan'ın merakını cezbetti.

  Kahkahaların havada uçuştuğu sohbetin devamında ‘Eva'yla mutlaka tanışmam lazım, çok güzel olduğunu söyleyip duruyorsunuz’, diyen Tarkan, Eva'ya çıkma teklifinde bulundu. Fakat Eva'nın Tarkan'a cevabı ‘Belki’ oldu.
  Radyo sunucusu ilginç bir soruyla sohbeti sonlarken, Tarkan'ın ‘En son hangi bayanla öpüştünüz’ sorusu üzerine kahkahaya tutulmasına neden oldu ve ‘en son ex sevgilimle öpüştüm’ cevabını aldı.

  Tarkan şu an tek olduğunu vurgulayıp Eva'ya güzel bir gönderme yapmış oldu.

  ‘Seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum’ diyen Tarkan sonunda Eva'nın gönlünü kazandı ve ondan bir ‘radyo öpücüğü’ aldı.

  Son olarak Türkçe teşekkür eden sunucu Tarkan'la bu güzel, hoş ve ses getirecek sohbetini sona erdirdi.gecce   
Tarkan'dan Hadise'ye Büyük Kompliman! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Megastar Tarkan'ın en büyük hayali bakın neymiş?

  Megastar Tarkan'ın en büyük hayali bakın neymiş?

  Megastar Tarkan, en büyük hayalini açıkladı. Dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson ile düet yapmak istediğini söyleyen Tarkan: 'Hepimizin popstarı oydu. Onunla birlikte 'moon walk' yapmayı çok isterdim. Fantazi sadece... Ama kim bilir her şey mümkün eğer inanırsan!'
 2. Hadise'ye para ödememişler

  Hadise'ye para ödememişler

  yoğun tempoda çalışan kızımız Hadise'ye klibinin parası ödenmedi iddia dolanıyor işte haberimiz...... HADİSE'NİN KLİP PARASI ÖDENMEMİŞ SABAH YAZARI ŞENGÜL BALIKSIRTI BUGÜNKÜ YAZISINDA HADİSE'NİN KLİBİNİ KALEME ALDI.. Eurovision bitti, tartışmalar sürüyor. Hadise'nin menajeri Süheyl Atay, önceki gün, Cine 5'teki 'Her Şeyi Konuşalım'da konuğumuz oldu. (Program, bir toplantıya katılmak zorunda...
 3. Hadise'ye ablası bıçak çekti

  Hadise'ye ablası bıçak çekti

  hadisenin ablası hadise, ablası, erol köse, bıçak çekti, tartışması, polemiği, resimleri haberleri burada arkadaşlar Dün ki http://www.meleklermekani.com/magazin/197146-hadisenin-ablasi-erol-koseye-meydan-okudu.html bu haberimizde, Hadise'nin ablası ve Erol Köse hakkında ki polemikten, bilgiler aktarmıştık sizlere... Bu günde Erol Köse'nin "ablası Hadise'ye bıraç çekti" iddiasını...
 4. tarkan'ın kimliği

  tarkan'ın kimliği

  tarkanın kişisel özellikleri nedir ? ccccccccccccccccccccccccc
 5. Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

  Acun'dan Hadise'ye Büyük Kıyak!

  hadise haberleri, acun haberleri, o ses türkiye hadise Sevgili melekler, Acun Ilıcalı Hadise'ye öyle bir kıyak yaptı ki! Daha önce bazı haberlerde çıkan Hadise'nin O ses Türkişye'den kovulduğuyla ilgili haberler fos çıktı. Bilakis, Hadise Acun'dan O ses Türkiye jüri üyeliği için müthiş bir de zam kaptı! Yeni sezon O Ses Türkiye'de Hadise'nin yeniden jüri üyesi olup olmayacağı...

Sayfayı Paylaş