Merhaba ,
35 yaşındayım. 03.05.2018 de tarlusal 5 mg doktorumun önerisi ile kullandım.İlacım 09.05.2018 de bitti.Hala adet olamadım .kasıklarımda ağrı ,gögüslerimde hassasiyet mevcut.Neden adet olamıyorum ?Dün sadece afedersiniz peçete üzerinde çok açık kahverengi leke vardı .Bu başlangıç mıdır ?
Dr adetin 3.günü hormon testleri yaptır gel dedi .Adet olamayınca gitmedim.Erken gitmeli miyim yoksa biraz daha beklemeli miyim.

Merhaba tarlusal kullanımı bittikten sonra 1 hafta içinde adetin sökülmesi lazım. Kanamanız bir kaç gün içinde başlamazsa doktorunuzla iletişime geçin.

Meraba ben 15 yaşında genç kızım 2 aydır adet olmuyorum ve doktor yardımıyla ilaca başladım 4 tane kullandım ve kahverengi leke akmaya başladı sizce bu nedir?

Merhaba ben de bu hapı kullandım 10.gün hastalandım ama normal de7 gün sürerdi hapı içtikten sonra 4 gün oldum bebekte istiyoruz doktora gitmelimiyim sizce yardımcı olur musunuz.

Bende 10 gun geciktim doktor tarlusl verdi ve 3 gun kullan hamileysen bebegin tutunmasina degilsen kanamaya yol acar dedi ve sasirdim bugun 2 gundur pembemsi bir renk iki damla geldi okadar daha once boyl ebir sey duyan varmi yada yasayan

Tarlusal gebelikte bebek açısından riskli ilaçlardan birisi. Kanamanızın ilaçla tamamen sökülmesi lazımdı tedbiren gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Valla bende tecrübemi paylaşmak isterim ama bi tecrübe edinemedim tarlusal 5 mg kullandım 6 gün bugün ilacım biteli tam 10 gün oldu ama regl olmadım çocuk sahibi olmayı çok istiyorum ama iyice dengem bozuldu
Canim ilacı 3 kez kullanman gerekyr günde sabah öğlen akşam tek kullanımda ise yaramycani söylemişti doktorum blgn olsun