Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çok teşekkürler handanca ablam ağzına yüreğine sağlık çok güzel şeyler söyledin inşallah olur olursa bilki hemen sana yazacağım

Çok çok çok tşk ederim ablacım,aslında haklısın ilk kez olunca ayaklarım yere basmıyor ve ileriyi düşünmeye başladım bile.

Tekrardan çok tşk ederim şuan çok mutlu oldum

mrb handanca ben yengeç burcuyum 22 temmuz 1989.. genel olarak baktırmak istiyorum yaklaşık 8 aydır hayatıma kimseyi sokmuyorum karşıma çıkan insanlara hiç şans vermiyorum.eski sevgilimi unutamadım o 24 kasım doğumlu yay burcu sanırım..ne yapmam gerek unutup hayatıma yeniden bi yön vermeli miyim.. şimdiden teşekkürler

handanca abla benim mesajımı yanıtlamadın neyse yine yazıyım iyi yıllar ilk önce sonrasında yay burcuyum iş bulabilecemiyim ve aş hayatım hakkında sorum olcak hayatımda kimse yo şuan ilerisi için bakarmısın evlilik falan varmı ? tşk şimdiden ablam

Hayır hanancam kesinlikle istemiyorum da sevmiyorum da benim için bitmiştir ben yeni başlangıçlar yapmak istemiyorum eskiye sünger çektim

Abla sanirim görmedin benim mesajimi cevabinizi bekliyorum

Cok sagol Abla ya

Icime su serptin YINE

Ellerine ve o Güzel Yüregine saglik

cok saol handanca. peki son bi sorum olcak cevaplarsan sevinirim. bize evlilik görünüomu? tesekkürler

Üzgünüm yeni bir yol çizerek biran önce toparlanmanı öneririm. Zaen sorunları olan bir insan. Aslında güzel bir dönem içine girmek üzeresin. Bu takıntılarınla zaman kaybemekten başka bişey olmaz. Önündeki fırsatlarıda göremezsin.
Kendini bırakma. Bu kişide ısrar edersende sonunda incinebilirsin.
3 vakit içinde başarılar yönünde güzel imkanların olacak. Önün açık. Sadece uyanma zamanı olduğunu hatırlatayım.

Kafanda sürekli bu insanla yaşama canım. Önüne gelen güzel fırsatlarıda değerlendiremiyorsun. Gelecekse gelsin o. Bunu geleceği zaman değerlendir.
Önün açık. Hedeflerini belirle. kendine olan öz güvenini kaybetmeden toparlan..
Onun gelişi dahada uzayabilir. Bunuda zaman kaybı olarak görüyorum.

Hayat senin hayatın. Onunla konuş. Bu işin tekrar olup olmayacağına son kez karar vermende çok faydası olur. Geçen zaman ömürden gidiyor. Beklemek yerine kendin için bişeyler yap. Kötü biri değil. ama seni ne kadar mulu eder onu bilemem..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...