gebe
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.510
  Beğenilen Mesajlar:
  1.023
  Ödül Puanları:
  113

  Tarot Kılıç Serisi

  Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  kılıç yedilisi kılıç dokuzlusu tarot serisi tarot üçlüsü onlusu
  Kılıç takımında ilk gözlemlenilenler mücadele, güçlükler ve sorunlardır. Kılıç, düşüncemizin iki tarafı olan negatif ve pozitifi temsil eder. Kaybetme, savaş, adaletsizlik, esaret negatif tarafı temsil eder. Oysa zafer, hak edileni alma, hayat mücadelesinde iyi bir yere gelebilme, engellerin üstesinden gelme, adalet düşüncelerimizde asıl yer alması gerek pozitif taraflardır. İnsanların içinde kalabilecekleri ikilemler şaşkınlığı yaratan nedendir. İkizler, Terazi, Kova burçlarıyla beraber hava elementinin temsilcisidir. [​IMG]KILIÇ ASI


  Kesin ve net bir karara varabilmek için konuyu iyi düşünmeniz gerekiyor. Konuya hakim olmanız sizin yararınıza olacaktır. İyi düşünülmüş bir kararı yürürlüğe sokacaksınız. Analiz ve sentezlerle kendinizi karmaşıklıktan kurtarabilirsiniz. İlişkinizdeki problemleri partnerinizle tartışmalısınız.

  [​IMG]KILIÇ KRALİÇESİ

  Hayatin tadını çıkarıyorsunuz. İlişkinizde ise unutulmaz anlar yaşayacaksınız. İçten ve canlı duygularınız partnerinizle olan yakınlığınızı artıracak. Yaratıcılığınız had safhada. Kendinizden ve yaşamınızdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.


  [​IMG]KILIÇ KRALI

  Kuracağınız yeni diyaloglar sayesinde yalnızlığınız bitebilir. Yeni arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz. Bu kart size esprili bazen de çelişkileriyle hayati anlatıyor. Bu kart ayni zamanda size ikiyüzlülük özelliğini de yüklüyor. Bunun yani sıra zorluklara karsı dayanıksızlığınız da ortaya çıkıyor. Aldığınız kararları partnerinizle paylaşmanız çok güzel. Ancak duygularınızı kendinize saklamaktan da vazgeçmelisiniz.

  [​IMG]KILIÇ ŞÖVALYESİ

  Nüfuzunuzu ihtiyacınız olduğu alanlarda kullanmalısınız. Spora olan yatkınlığınız bu alanda basarılar elde etmenizi sağlayabilir. Tartışmalarda şiddetten uzak durmalısınız. Daha akilci bir yol seçerek zekanızla problemleri çözebilirsiniz.


  [​IMG]KILIÇ PRENSİ

  Sezgileriniz güçlü ve olayları daha net algılayacağınız bir dönemdesiniz. Geleceğiniz için planlar yapmalısınız. Yalnızsınız ama ilişkinizin eksikliğini kısa bir süre sonra unutacaksınız. Aşkı aramanıza gerek yok. O sizi bulacaktır.


  [​IMG]KILIÇ ONLUSU

  Kendinizi hayallere kaptırıp yerine getirilmeyen sözlerin, yalanların, gerçekleşmeyen beklentilerin yarattığı düş kırıklığı sizi depresyona sokabilir. İstek ve beklentileriniz içinden daha gerçekçi olanları seçin ve yalnız bunlar üzerinde yoğunlasın. Gerçeklerle yüzleşmek partnerinizle sert tartışmalar içine girebileceğinizi gösteriyor.

  [​IMG]KILIÇ DOKUZLUSU

  Kayıplar yasayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Problem ve güçlüklere dayanma azmini göstermelisiniz. Zamanla bunları çözüme kavuşturacaksınız. Bu olaylar kendinize olan saygınızı kaybettirmesin. Psikolojik olarak kötü etkilenebilirsiniz. Profesyonel yardim almaktan çekinmeyin.

  [​IMG]KILIÇ SEKİZLİSİ

  Kısa bir süre önce yaşadığına ayrılık hala sizi üzüyor. Ancak hayat hala devam ediyor ve güzel günler sizi bekliyor. Artık özgürsünüz. İstediklerinizi yaparak hayatinizi renklendirebilirsiniz.


  [​IMG]KILIÇ YEDİLİSİ

  Başardığınız isler karşısında fazlasıyla takdir alacaksınız. Bu sizi şımartmasın. Yeteneklisiniz ve aldığınız isleri başarıyla sonlandırıyorsunuz. Ve olumlu kişilik yapınız ve tavırlarınız sizi aranılan biri haline getiriyor.


  [​IMG]KILIÇ ALTILI

  Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirin. Eski bakış açınızdan arının. Artık harekete geçmenin zamanı geldi. Gizli kalmış bir takım değerlerinizi görmeniz sizi mutlu edecek ve sizi karsı kıyıya taşıyacaktır. Kendinizle oyun oynayın. Ve kendinize "nasıl?" ve "neler olurdu?" sorularını sorun. Korkmadan yeni kesiflere çıkacaksınız, bu da sizi şaşırtacaktır. İhtiyaç duyduğunuz desteği kendinize en yakın hissetiğiniz kişiden alacaksınız.
  [​IMG]KILIÇ BEŞLİSİ

  İş çevrenizden olan kişilerle tartışmalara girebilirsiniz. Bu kişiler, sizin basarinizi kıskanan kişiler olabilir. Biraz daha dikkatli olduğunuzda bunların kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var.


  [​IMG]KILIÇ DÖRTLÜSÜ

  Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinizi sıkıntılı ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düşünüp doğru kararlar alarak sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi değerlendirmeniz sizin yararınıza olacaktır.


  [​IMG]KILIÇ ÜÇLÜSÜ

  Ayrılık kartıdır. İlişkinizin bitiş sürecine girdiğini gösterir. Size çok acı verecek bu ayrılık. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyacınız olacak.


  [​IMG]KILIÇ İKİLİSİ

  Karar aşamasındasınız. Seçim yapmak sizi zorlayabilir. Vereceğiniz kararları iyice düşünmelisiniz.
   
Tarot Kılıç Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tarot Kupa Serisi

  Tarot Kupa Serisi

  kupa sekizlisi tarot tarot kupa sekizlisi serisi onlusu ikilisi Kupa takımı kartları duyguların ifadesi taşır. Sevgi, aşk, aile ve yaşamımızın duygu kısmını temsil eder. Su elementine ait kartlardır. Dolayısıyla içinde hayal gücünü, yetenekleri, sosyal yaşamı, yaratıcılığı ve sanatı barındırır. Balık, Yengeç ve Akrep burçlarının özelliklerini gösterir....
 2. Kılıç şış

  Kılıç şış

  KILIÇ ŞIŞ 500 gr kılıç balığı filetosu 1 limon 3 kaşık zeytinyağı 10 adet Defneyaprağı Hazırlanışı – kişi başına 5 parça düşecek şekilde kesilip üzerine limon suyu, zeytinyağı, defneyaprağı ve baharat eklenerek terbiyede 5 ila 15 saat dinlendirilir. Şişlere takılıp ızgarada pişirilir.
 3. Japon Kılıcı

  Japon Kılıcı

  Katana Nedir Katana,ya da taçinin kullanımını takiben 1400'lerden sonraki ismiyle dayito, tek-yönlü, uzun Japon kılıcıdır. Çoğu Japon, katana kelimesini genel olarak kılıç anlamında kullanır. Japon samurayı tarafından kullanılan, geleneksel tek-yönlü, kıvrık kılıç çeşididir. Vakizaşi veya şoto ile ya da tanto ile eş olarak bilinen katana, buşi sınıfı savaşçılar olan bukeler tarafından...
 4. Tarot

  Tarot

  Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...
 5. tarot

  tarot

  handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş