Tarot Kupa Serisi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tarot Kupa Serisi
kupa sekizlisi tarot tarot kupa sekizlisi serisi onlusu ikilisi

Kupa takımı kartları duyguların ifadesi taşır. Sevgi, aşk, aile ve yaşamımızın duygu kısmını temsil eder. Su elementine ait kartlardır. Dolayısıyla içinde hayal gücünü, yetenekleri, sosyal yaşamı, yaratıcılığı ve sanatı barındırır. Balık, Yengeç ve Akrep burçlarının özelliklerini gösterir. Duygusal dalgalanmalar ve hayaller kupa takımı kartlarının sembolizminde sıkça rastlanan öğelerdir.
KUPA ASI

Başkalarının etkisinde kalarak yaşamınıza yön veriyorsunuz. Kendi duygularınızla hareket etmeyip başkalarının kendi yaşamları için aldığı kararları uyguluyorsunuz. Duygusal paylaşımlarınızda oldukça bencil davranıyorsunuz. Bu da duygusal yakınlık hissettiğiniz kişiyi kaybetmenize neden olabilir.

KUPA KRALİÇESİ

Kendi dünyanıza çekilip kendinizi dış dünyaya kapattınız. Kendinizi keşfe çıktınız. Kendinizi tanımak ve neler istediğinize karar vermek sizi rahatlatacak. Değişimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktır.


KUPA KRALI

Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularınızı başkalarıyla kolayca paylaşıyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptırmış durumdasınız. Doğa üstü güçlerinizin farkına varıp bunları yaşamınıza geçirebilirsiniz. Meslek değişimine ise olumlu baktığınız bir dönemdesiniz.

KUPA ŞÖVALYE

Dingin, mutluluk dolu ve sakin bir yasam tarzınız var. Fakat hassasiyetiniz ve kolay alınganlığınız sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Yanıldıklarınızın peşinden gitmekten vazgeçmemelisiniz.


KUPA PRENSİ

Kendi kendinize yarattığınız hayal dünyasında yasıyorsunuz. Kendinize yarattığınız bu dünyada sadece siz varsınız ve bu da arkadaşlarınızla iletişiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklaşma isteğiniz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembelleştirir.


KUPA ONLUSU

Yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarınızın gerçekleşmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceğiniz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sağduyunuza kulak verin.


KUPA DOKUZLU

Bu kart size şans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdiği mutluluğu ve huzuru anlatır. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askın belirtisi, hatta aileye katılacak bir bebeğin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Doğru yolu, içgüdülerinizin rehberliği sayesinde bulabilirsiniz.

KUPA SEKİZLİSİ
Bu hayattan vazgeçilmiştir, hayata yeni bir anlam ve amaç aramaya başlarız. Duygusal ve ailevi konular geride kalmıştır; ilişkiler zayıflar ve biter.Bu kart bir güç değişimi olduğu için, o kadar çok bir şeyin veya gücün kaybı anlamına gelmez.

KUPA YEDİLİSİ

Hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yasama dönme zamanı geldi. İsteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarınızı unutmamalısınız.


KUPA ALTILISI

Geçmiş yaşantınıza bakıp eski günlerinizi yad edeceksiniz. Geçmişe yaptığınız yolculuk, yapmak istedikleriniz için size ilham verecek ve sizi harekete geçirecektir. eğer bugünden kaçmak için geçmişe dalıyorsanız dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde kimse özlemlerinizi ve isteklerinizi algılamaz. Yaşadığınız masalımsı aşk ise çok geride kaldı. Artık gerçeğe dönmenin zamanı geldi.

KUPA BEŞLİSİ

Kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Her şeyi yitirdiğinizi zannediyorsunuz ama arkanıza dönüp bakmalısınız. Kendinizi bir an önce toplayıp yeni başlangıçlar yapabileceğinizi göreceksiniz.


KUPA DÖRTLÜSÜ

Yasam tarzınızı gözden geçirmelisiniz. Yaşamınızdaki tutarsızlıklar sadece ailenizi değil tüm çevrenizi ve ilişkilerinizi etkiliyor. İsteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan çıkmalısınız. Başarılarınıza güveniyorsunuz ama yeni basarılar olmazsa eskiler değerini kaybedebilir.


KUPA ÜÇLÜSÜ

Duygusal yaşamınızı noktalıyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalnız hissediyorsunuz. İlişkinizin yürümesi ise imkansız. İlişkinizin bozulmasına bir üçüncü kişi neden. Aldatılmayı kaldıramıyorsunuz. Size yapılan saygısızlığın farkında olmanız pozitif düşünebildiğinize işarettir. Ancak sizden hoşlanan birinin varlığı da yeni bir ilişkinin temellerini atabilir.

KUPA İKİLİSİ

Kupa ikilisi yeni, sempatik bir tanışmanın habercisidir. Sevgi dolu bir alış verisin gerçekleşeceği ortamlara gireceksiniz. Bu karsılaşma sizi barışa aşka, veya flörte, çok sevimli insan topluluğuna ya da bir is arkadaşı çevresine götürebilir. 

Benzer İçerikler

Üst