1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.103
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Tarot Kupa Serisi

  Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  kupa sekizlisi tarot tarot kupa sekizlisi serisi onlusu ikilisi

  Kupa takımı kartları duyguların ifadesi taşır. Sevgi, aşk, aile ve yaşamımızın duygu kısmını temsil eder. Su elementine ait kartlardır. Dolayısıyla içinde hayal gücünü, yetenekleri, sosyal yaşamı, yaratıcılığı ve sanatı barındırır. Balık, Yengeç ve Akrep burçlarının özelliklerini gösterir. Duygusal dalgalanmalar ve hayaller kupa takımı kartlarının sembolizminde sıkça rastlanan öğelerdir. [​IMG]KUPA ASI

  Başkalarının etkisinde kalarak yaşamınıza yön veriyorsunuz. Kendi duygularınızla hareket etmeyip başkalarının kendi yaşamları için aldığı kararları uyguluyorsunuz. Duygusal paylaşımlarınızda oldukça bencil davranıyorsunuz. Bu da duygusal yakınlık hissettiğiniz kişiyi kaybetmenize neden olabilir.

  [​IMG]KUPA KRALİÇESİ

  Kendi dünyanıza çekilip kendinizi dış dünyaya kapattınız. Kendinizi keşfe çıktınız. Kendinizi tanımak ve neler istediğinize karar vermek sizi rahatlatacak. Değişimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktır.


  [​IMG]KUPA KRALI

  Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularınızı başkalarıyla kolayca paylaşıyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptırmış durumdasınız. Doğa üstü güçlerinizin farkına varıp bunları yaşamınıza geçirebilirsiniz. Meslek değişimine ise olumlu baktığınız bir dönemdesiniz.

  [​IMG]KUPA ŞÖVALYE

  Dingin, mutluluk dolu ve sakin bir yasam tarzınız var. Fakat hassasiyetiniz ve kolay alınganlığınız sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Yanıldıklarınızın peşinden gitmekten vazgeçmemelisiniz.


  [​IMG]KUPA PRENSİ

  Kendi kendinize yarattığınız hayal dünyasında yasıyorsunuz. Kendinize yarattığınız bu dünyada sadece siz varsınız ve bu da arkadaşlarınızla iletişiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklaşma isteğiniz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembelleştirir.


  [​IMG]KUPA ONLUSU

  Yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarınızın gerçekleşmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceğiniz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sağduyunuza kulak verin.


  [​IMG]KUPA DOKUZLU

  Bu kart size şans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdiği mutluluğu ve huzuru anlatır. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askın belirtisi, hatta aileye katılacak bir bebeğin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Doğru yolu, içgüdülerinizin rehberliği sayesinde bulabilirsiniz.

  [​IMG]KUPA SEKİZLİSİ
  Bu hayattan vazgeçilmiştir, hayata yeni bir anlam ve amaç aramaya başlarız. Duygusal ve ailevi konular geride kalmıştır; ilişkiler zayıflar ve biter.Bu kart bir güç değişimi olduğu için, o kadar çok bir şeyin veya gücün kaybı anlamına gelmez.

  [​IMG]KUPA YEDİLİSİ

  Hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yasama dönme zamanı geldi. İsteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarınızı unutmamalısınız.


  [​IMG]KUPA ALTILISI

  Geçmiş yaşantınıza bakıp eski günlerinizi yad edeceksiniz. Geçmişe yaptığınız yolculuk, yapmak istedikleriniz için size ilham verecek ve sizi harekete geçirecektir. eğer bugünden kaçmak için geçmişe dalıyorsanız dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde kimse özlemlerinizi ve isteklerinizi algılamaz. Yaşadığınız masalımsı aşk ise çok geride kaldı. Artık gerçeğe dönmenin zamanı geldi.

  [​IMG]KUPA BEŞLİSİ

  Kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Her şeyi yitirdiğinizi zannediyorsunuz ama arkanıza dönüp bakmalısınız. Kendinizi bir an önce toplayıp yeni başlangıçlar yapabileceğinizi göreceksiniz.


  [​IMG]KUPA DÖRTLÜSÜ

  Yasam tarzınızı gözden geçirmelisiniz. Yaşamınızdaki tutarsızlıklar sadece ailenizi değil tüm çevrenizi ve ilişkilerinizi etkiliyor. İsteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan çıkmalısınız. Başarılarınıza güveniyorsunuz ama yeni basarılar olmazsa eskiler değerini kaybedebilir.


  [​IMG]KUPA ÜÇLÜSÜ

  Duygusal yaşamınızı noktalıyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalnız hissediyorsunuz. İlişkinizin yürümesi ise imkansız. İlişkinizin bozulmasına bir üçüncü kişi neden. Aldatılmayı kaldıramıyorsunuz. Size yapılan saygısızlığın farkında olmanız pozitif düşünebildiğinize işarettir. Ancak sizden hoşlanan birinin varlığı da yeni bir ilişkinin temellerini atabilir.

  [​IMG]KUPA İKİLİSİ

  Kupa ikilisi yeni, sempatik bir tanışmanın habercisidir. Sevgi dolu bir alış verisin gerçekleşeceği ortamlara gireceksiniz. Bu karsılaşma sizi barışa aşka, veya flörte, çok sevimli insan topluluğuna ya da bir is arkadaşı çevresine götürebilir.   
Tarot Kupa Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kupa

  kupa

  : Kupa Gururlu, bilgili, kendini beğenmiş kadındır
 2. kup

  kup

  kup Rüyada küp görmek, evin esas idarecisi olan kadin ile tabir olunur. Kirmani'ye göre, çöl ve sahrada küp görmek defineye; evde küp görmek zengin ev hanimina delalet eder. Evinde bir küp olup içindekinden halkin faydalandiklarini gören, hayir islerine harcamak için mal toplar. Bir baska rivayete görede: Rüyada küp görmek, hanima ve mal yigmaya isarettir. Rüyada görülen küp, evin...
 3. Tarot

  Tarot

  Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...
 4. Hayalet Kupa

  Hayalet Kupa

  Kupa modelleri Tasarım bardaklar Değişik tasarım ürünlerini beğeniyorsanız bu hayalet kupa modelini seveceksiniz. Belli bir açıdan bakıldığında havada asılı duran kupa modelini özellikle çocuklar çok beğenecek.
 5. tarot

  tarot

  handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş