1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tasarımın büyüleyici güzelliği

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tasarımın büyüleyici güzelliği [​IMG] Ankastre cihazlar uzmanı Gaggenau, teknolojinin son evresini yeni indiksiyonlu ocaklarında kullandı. İndiksiyon sayesinde enerji kullanımında ve zamanda büyük tasarruf sağlayan sistem, Gaggenau tarafından geliştirilen hızlı kumandası ile daha etkili.

Gaggenau'un yeni indiksiyonlu ocakları bir "Twist-Pad" üzerinden kumanda edililiyor. Hareketli manyetik düğme, pişirme alanını seçiyor, istenen kademeyi ayarlıyor ve temizlik için çıkartılıyor. Pişirme işleminde ise "Hafızalı Pişirme" işlevi kullanıcıya oldukça rahatlık sunuyor. Örneğin her sabah sütün ısıtılmasını, kontrol edilmesine gerek kalmadan otomotik olarak gerçekleştiriyor.

Gazlı ocaklardan daha hızlı olan Gaggenau indiksiyonlu ocaklarda ısı pişirme yüzeyinde değil, sadece tencerede oluşuyor. Bu sayede tencereden taşan yemek yanmıyor ve pişirme yüzeyi kolayca temizleniyor. Böylece uzun yıllar eskimeyen bir görünüm sağlıyor.

Mayıs - Haziran ayları boyunca Gaggenau showroomlarından İndiksiyonlu Ocak alanları bir sürpriz bekliyor olacak.. Ocak'ın her gözüne yerleştirilen 5 adet tava ve tencere ocakla birlikte hediye verilecek. İndiksüyonlu ocakların vok özelliği olan modellerini de bulmak mümkün.

Tasarımın büyüleyici güzelliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. büyüleyici gözükmek istermısınız

büyüleyici gözükmek istermısınız

genç gözükmek büyük gözükmek büyük için güzel gözükmenin yolları genç gözükmenin yolları 1- Seksi dalgalar Seksi saçlara kavuşmak sandığınız kadar zor değil. Saçlarınızı kuruttuktan sonra, arkada bir topuz yapın. Lastik kullanmak yerine topuz çubuğu kullanırsanız, lastiğin saçlarınızın şeklini bozmasını önlemiş olursunuz. Makyajınızı tamamlayana kadar saçlarınızı bu şekilde bırakın. Topuz...
  2. Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler istiyorum ama mümkünse çok büyüleyici olsun ve yine mümkünse yeni olsun arkadaşlarım.
  3. Büyüleyici mutfak tasarımları

Büyüleyici mutfak tasarımları

2012 Mutfak modelleri Şık mutfak tasarımları Ev dekore etmek zevkli bir o kadar da zor bir iş. Beğenmek, yakıştırmak, bulup satın almak tüm bu öğelerin bir arada olması gerekiyor. Ben de isterdim çok geniş bir mutfağım olsun da böyle mutfaklar tasarlayabilelim ama bazen herşey bir arada olmuyor işte:) Çok faz geniş olmasa da ben yinede mutfağımı çok seviyorum. Canım mutfağımda çok güzel...

Sayfayı Paylaş