Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu!

Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu!
taşıyıcı anneler
taşıyıcı annelikNette gezerken okuduğum bir haber beni hayli şaşırttı ve sizlerle paylaşmak istedim melekler. Bana hayli ters gelen bir durum. Siz ne düşünürsünüz bilemem. O yüzden yorum yapmadan habere geçiyorum..
Hamilelik istemeyen kadınlara doğum dahil paket turlar sayesinde 800 çocuk, Hindistan, Gürcistan ve ABD’de taşıyıcı anneden doğdu

Sağlık sorunu ya da estetik ve psikolojik kaygılarla hamile kalmak istemeyen kadınların çocuk sahibi olması için hizmet veren ajanslar 800 Türk çocuğun taşıyıcı anne rahminde dünyaya gelmesini sağladı.

Rahmi olmayan, bir hastalık nedeniyle doğuramayacak durumda olan ve estetik veya psikolojik kaygılar nedeniyle hamile kalmak istemeyen Türk kadınlarının talebi birleşince, ihtiyaca cevap veren paket turlar, 800 Türk çocuğun taşıyıcı annenin rahminde dünyaya gelmesini sağladı. Bu sayı sadece turlarla anlaşıp giden ailelerin çocuk sayısı. Türkiye’de el altından taşıyıcı anne kullanan ya da yurtdışındaki ajanslarla irtibata geçip kendi organizasyonunu kendi yapan aileler eklenince, sayı kaça ulaşır bilinmiyor.
 
Üst