TaSoOo 'nun YuvArLaĞı

A

AnG£lina

Forum Okuru
TaSoOo 'nun YuvArLaĞı
MERHABALAR
BAKTIM HERKES KÖŞEYİ DÖNMÜŞ DEDİM BENİMDE BİR YUVARLAĞIM OLSUN İŞTE BURASI TASOoO NUN YUVARLAĞI HERKES İSTEDİĞİ GİBİ YUVARLANSIN ....:photo:

Ce: TaSoOo 'nun YuvArLaĞı

yuvarlak diyince aklıma hele ki tasunun yuvarlağı diyince aklıma ilk gelen bunlar oldu ve eli boş gelmemek için bu hedayeleri aldım sana tasu :tasu:
diy05.jpg

özelliklede bu seni andırıyor bana :hhh:sakın yanlış anlama iççamışırı için dedim çamaşırın içindekini kast etmiyorum :becky:

76968099ay7.jpg

bunuda kendim ördüm hemencik sana özel bir model :becky:desemde sen yeme :zuha:

dantel_ic_camasiri.jpg

yuvarlağın hayırlı uğurlu olsun artıkın bize burda birer fincan kahve ikram eden heralde tasu :tasu: dimi kıss cadoloz kılıklı :tasu:

amaninn bunlar pek güzel hedayeler rüyamm ayy hele o ellerinle ördüğün donu hiç çıkarmıcam saol:clapping:

la ben bişe getiremedim yuvarlağına beceremiyom ki getirem hayırlı olsun taso donların ama n şey yane yuvarlağın

Ayyy canim ne güzel yuvarlagin var senin öyle, bak senin yuvarlaga fistik gibi bir resim koyuyorummmm...

www.resimcity.com_gul_resimleri_krmz_gl.jpg

ay ay hoşgeldiniz yuvarlağımın melekleri teşekkür edeiyorumm yine bekliyorum:)

Günaydın Tasum, günün aydın olsun, güzel olsun...

Köşen hayırlı olsun bu arada.

Elim boş gelmeyeyim dedim :) Gerçi Rüyam'ın hediyelerinden sonra biraz yavan oluyor ama ne yapayım. Alışveriş yapacak zaman olmadı. :)

Sevgilerle canım...

Geri