1. Moss

  Moss Üye Üye

  Kayıt:
  18 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  454
  Beğenilen Mesajlar:
  12
  Ödül Puanları:
  18
  Şehir:
  istanbul

  Tatile erkek gitti, kız döndü!

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

  Fesupanallah dedirtecek bir olay:) Buyrun............
  İngiltere'de 12 yaşındaki bir erkek çocuğu gittiği yaz tatilinden kız olarak geri döndü. Adı açıklanmayan çocuğun okulunda diğer öğrencilerin ona kız gibi davranmaları için acil durum ilan edildi.

  Çocuğun, ebeveveynlerinin de desteklediği bu cinsiyet değişimi olayında adı resmi olarak bir kız ismiyle yenilendi. Okula elbise ve yandan iki kuyruk yapılmış uzun saçlarla gelen çocuk, en kısa zamanda cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmeye hazırlanıyor.

  Okuldaki diğer öğrencilerin ebeveynleri bu durum karşısında çok öfkeli. Veliler, çocuklarının bir zamanlar erkek olarak bildikleri arkadaşlarının artık kız olduğunu öğrendikten sonra şaşkın olduğunu, hatta bazılarının kafa karışıklığından ağladığını söylediler. Olaydan okul başlamadan önce haberdar edilmiş olmaları gerektiğini söyleyen veliler, çocuklarını buna hazırlayamadıkları için pek çocuğunun duygusal bir tavma yaşadığını belirttiler. Ayrıca cinsiyet değiştiren çocuk için endişeli olduklarını söyleyen veliler, gerekli açıklama ve hazırlık önceden yapılmadığı için o çocuğunda zalim eleştirilere maruz kaldığını ve alay konusu olduğunu söyleyip okulu suçladılar.

  Şu anda hormon tedavisi olarak cinsiyet değişikliği ameliyatına hazırlanan çocuk, gelecek sene bu ameliyat sonrasında dünyanın en genç transeksüeli olacak. Şu anda dünyanın en küçük transeksüeli dünyaya Tim adıyla gelen 16 yaşındaki Alman şarkıcı Kim Petras.

  haberturk
   
 2. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA
  Hakikaten fesuphanallah ne günlere kaldık Sağol moss
   
Tatile erkek gitti, kız döndü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dö-Kız İsimleri

  Dö-Kız İsimleri

  Döndü: henüz evlenmemiş kız
 2. Dö- Erkek İsimleri

  Dö- Erkek İsimleri

  Döğer: özel isim Dölen: olgunlaşıp uslanmış olan kimse Döne: karşı ziyarette bulunma Dönmez: sebatlı, tuttuğu yolda giden Dönmezer: sözünde duran yiğit Dönmeztekin: bileşik isim
 3. Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım

  Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım

  tatil önerileri tatilde nereye gitsem tatile nereye gitsek tatile gitsem Arkadaşlar tatil mevsimi geldi benim gibi eminim bazılarınız şimdiden tatile nereye gitsem napsam acaba gibi düşüncelere daldınız bu topiği açmamdaki amaç yaşadığınız çevrede yada daha önce gidipte memnun kaldığınız yerler varsa bunları birlikte paylaşmamız.Çocuklu gidebileceğimiz yerler aktivitesi bol olan yerler yada...
 4. kızlar askere gitse erkekler bekler mi beklemez mi?

  kızlar askere gitse erkekler bekler mi beklemez mi?

  evet canlarım bildiğiniz gibi ailemizde başta ben olmak üzere bircok kişi asker yolu gözlüyoruz...biz gözlemesine gözlüyoruz eee bekliyoruz da askerlerimizi pekii biz kızlar askere gitmiş olsaydık erkekler bizi bekler miydiler???

Sayfayı Paylaş