1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Tauri World

  Konu, 'Oyunlar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  tauri world tauri word tauriworld Oyun stratejik bir savaş oyunudur.. Basit bir dille anlatacak olursam.. Oyun girişinde bomboş bir adamız var ve kısıtlı miktarda hammaddemiz ( demir, odun, kristal ve enerji). Bu kısıtlı imkanlarla önce kaynakİ; yani hamadde binası gelistiriyoruz... Dikkat edilmesi gereken husus ise... ne kadar çok odun üretimi yapılırsa o kadar enerji harcanıyor.. bu da demek oluyor ki enerji üretimi her zaman odun üretiminden fazla olmak zorundadır.

  Sedece bu kadar mı? Elbette hayır... Oyun savaş oyunu dedik.. silah araştırma binası, teknoloji araştırma binası, birlik binası, casus binası gibi binalarımız da var... ve bunlara bağlı puanımız... daha sonra askerler ve silahlarla diğer oyuncu adalarına saldırıyoruz ve oyunda ileri sıralarda yer alıyoruz...


  Oyundan birkaç görüntü ile başlıyorum:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Oyun hakkındaki ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz...

  Tauri geniş sömürge sistemli ve çok katman yapısına sahip gerçek zamanlı bir oyundur. TAURI de bulabilecekleriniz. 20 bina türü, çeşitli savunma sistemleri, uçan ve kara birimleri - Toplamda 25 türde tasarlanmıştır.
  Benzersiz sömürge sistemi oyunculara gezegenlerde yerleşme imkanı vermek üzere oluşturuldu, her gezegende sekiz ada işgali dahildir.

  Başlangıçta, oyuncunun ilk hedefi seçilen gezegeni geliştirmektedir. Ada oyuncu için az geliştirilmiş durumdadır. Bir süre sonra, yeterli seviyeye ulaşarak, daha fazla gezegen sömürgeleştirme mümkün olacaktır.

  Şehirden ayrıca adayı yeniden adlandırabilirsiniz. Bunu yapmak için “Adanın İsmini Değiştir” (2) butonuna tıklayın.
  Şehrinizin gelişim değeri, şehrin her bir seviyesinde %25 inşa hızını artırır.
  Adanızın yanında filolarınızın konuşlandırıldığı görülür. Eğer adalarınızda gemiler varsa, filo görünüme tıklayın, açıklamalara gidin, sonra hareket için komut verin.

  Platform sahibi olmak ulaşmak istediğiniz bir çok hedeften biridir.
  Bir platform size adalar arasında gemi hareketine olanak sağlayacaktır. Bir römorkör diğer gemilere hızla ulaşım için tasarlanmıştır.

  Aynı zamanda platformda gezegenler arası yeni gezegenleri sömürgeleştirmek için ve gemilerinizi yüksek hızda hareket ettirmek için ışınlanma inşa edebilirsiniz (birkaç saniyede).


  Harita kontrolü ile adalarınızı kontrol edin. Ayrıca düşman adaları casuslayabilir, izleyebilir ve ittifak üyelerinizin adaları ile filolarınızı paylaşabilirsiniz.
  Haritada bir adanın gelişim sürecini göreceksiniz, belirlenmiş bir oyuncunun faaliyetini kontrol edin.
  Haritada hareket etmek için, ekranın sol tarafından bulunan yıldızı kullanın.
   
Tauri World konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. World Focus Havayolları

  World Focus Havayolları

  world focus havayolları 22.12.2003 tarihinde, Anı Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuş olan World Focus Havayolları, turizm sektöründeki geniş tecrübe ve bilgi birikimini, hava taşımacılığı bünyesine taşıyarak, uluslararası alanda ülkemizi hem turizm, hem de havacılık sektöründe bütünleştirebilmeyi hedeflemek amacıyla kurulmuştur. Şirketimizin ilk uçakları iki adet A310-200 olmuştur. İlk...
 2. World of Wonders Otel

  World of Wonders Otel

  World of Wonders Otel Resimleri ..." "World of Wonders Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: 2 engelli odası olmak üzere toplam 124 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda telefon, küvet (engelli odalarında küvet bulunmamaktadır), WC, duş, saç kurutma makinesi, şampuan ve duş jeli, merkezi sistem havalandırma ve kalorifer, minibar da soft içecekler, uydu yayınlı TV, bir info kanalı...
 3. Wild World - Cat Stevens

  Wild World - Cat Stevens

  oo baby baby it is a wild world oo şarkı sözü beybe şarkısı Wild World - Cat Stevens Now that I've lost everything to you Artık sana karşı her şeyi kaybettim You say you wanna start something new Yeni bir şeyler başlatmak istediğini söylüyorsun And it's breakin' my heart you're leavin' Ve gidiyor olman kalbimi kırıyor Baby I'm grievin' Bebeğim kahroluyorum But if you wanna...
 4. Infinity World Wallpapers

  Infinity World Wallpapers

  Infinity World Wallpapers 47 JPG | 1600 x 1200 | 32,5 MB DOWNLOAD

Sayfayı Paylaş