Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Tavsiye

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir kişinin size tavsiyede bulunması, hayata bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın yakında düzene gireceği anlamına gelir.Rüyada bir kimseye bir is için tavsiye mektubu verdiginizi, veya bir kimsenin sizi baska birine tavsiye etmek için mektup yazdigini görmeniz, her bakimdan yardima muhtaç bulundugunuza ve özellikle sagliginizin bozuk olmasi yüzünden bazi islerinizi aksattiginiza isarettir

Tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumanızı tavsiye ederim

okumanızı tavsiye ederim

Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya, ikincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim, seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim bir çok...
  2. tavsiye ediyomusunuz?..

tavsiye ediyomusunuz?..

selam arkadaşlar; sizede danışmadan edemedim telimi değiştiricemde bu telefonu çok beğendim aranızda kullanan yada bu telefonun kalitesinden bahsedebilirsiniz..yardımcı olursanız çok mutlu olurum.... GENEL 2G Bant GSM 900 / 1800 / 1900 Duyurulma 2008, 1. Çeyrek Çıkış Tarihi Piyasada BOYUT Telefon Tipi Bar Tipi Ağırlık Belirtilmemiş Telefon Boyutu 95.9 x...
  3. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  4. elektrikli süpürge tavsiye

elektrikli süpürge tavsiye

selam melekler emektar süpürgem geçenlerde ne yazıkki aramızdan ayrıldı:D bana çekim gücü oldukça iyi olan bide çok fazla pahalı olmayan elektrikli süpürge markası önerebilirmisiniz sizler hangi markanın hangi model süpürgesini kullanıyorsunuz izlenimleriniz deneyimleriniz nasıl memnunmusunuz yorumlarınızı bekliyorum
  5. derin dondurucu tavsiye

derin dondurucu tavsiye

derindondurucu almaya karar verdim ama hangi marka ve model almalıyım bu konuda kararsızım sizler evinizde kullandığınız derin dondurucu marka ve modellerini paylaşırmısınız yada önerebileceğiniz bir derin dondurucu varsa yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş