1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taytlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Taytlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tayt giyen erkekler!

Tayt giyen erkekler!

tayt giyen kadınlar tayt giyen ünlüler kadın elbisesi erkekler erkek modelleri dar kadınlar Bu konuda ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama arkadaşlar herşeyin bir yakışığı var bana göre.. Şahsen erkeklere taytı ben hiç yakıştıramadım belki aranızda bu konuda beni eleştirende olabilir ama yani ne bilim hoş durmamış sonuçta erkeklerin kıyafetleri daha ağır görünüşte olmalı bu benim fikrim.. Tayt...
  2. Renkli tayt nasıl giyilir ?

Renkli tayt nasıl giyilir ?

tayt nasıl giyilir hamile taytları taytla ne giyilir tayt nasıl giyilmeli neyle Son zamanların modası taytlar.. Peki renkli taylar nasıl giyilmeli diyen meleklerime yardımcı olacak bilgiler... Renkli tayt nasıl giyilir? Birbirinden canlı ve iddalı renkteki taytları nasıl giyeceğinizi öğrenmek için tıklayın! 1-Kırmızı renkteki taytınızı siyah etek ve siyah üstünüzle kombine...
  3. 80lerin modası taytlar

80lerin modası taytlar

80lerin modası 80ler kıyafetleri 30lu yaşlarda olanlar hatırlar 80li yıllarda taytlar çok modaydı... Son birkaç sezondur taytlar eski şaşalı günlerine geri döndü.... Kızlar taytları (leggings) hangi kıyafetlerle kullanabileceğiniz ile ilgili ipuçları :tik: Mini Etek Leggings ve etek çok dinamik bir ikili olabilir. Eğer mini etek giymekten çekinen biriyseniz, leggings ile beraber mini...
  4. Renk renk taytlar

Renk renk taytlar

'Trendy love'markasına ait el yapımı taytlar huzurunuzda kızlar..Fazla iddalı olmalarına rağmen çok orjinaller..Tayt severler buyrun
  5. nereye baksam tayt!!!!!!

nereye baksam tayt!!!!!!

yani artık bana gına geldi nereye baksam gitsem çoğu bayanın üzerinde tayt var hele birde giyen kişi kiloluysa bana göre hiç hoş durmuyor bayanlar artık değiştirin şu giyim stilinizi tayt olmasa acaba ne giyecektiniz merak ediyorum bide kısa bluz giyilince üstte hoş olmuyor bilmiyorum benmi abartıyorum ama bana göre tayt giyenler çok abartıyor dolabınızda artık değişik kıyafetlere yer açsanız...

Sayfayı Paylaş