1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Tebessüm

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gülümsemek, Efendimiz Aleyhisselam'ın sünnetine uymaya delalet eder.Rüyada tebessüm, Sünnet-i Seniyeye uymaya isarettir

Tebessüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TebessÜmÜn GÜcÜ

TebessÜmÜn GÜcÜ

Küçük kız, evlerinin önündeki sokakta sek sek oynarken önünden geçen hüzünlü bir yabancıya gülümsemiş. Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep olmuş. Bu ruh hali içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırlamış. Hemen bir not yazmış ve yollamış. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar keyiflenmiş ki, her öğlen yemek yediği lokantadaki garson kıza...
  2. küçük bir tebessüm

küçük bir tebessüm

Küçük kız, hüzünlü bir yabancıya gülümsedi. Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı. Hemen bir not yazdı, yolladı. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar keyiflendi ki, her öğlen yemek yediği lokantada garson kıza yüklü bir bahşiş bıraktı. Garson kız ilk defa böyle bir bahşiş alıyordu....
  3. TebessÜm Sadakadir..

TebessÜm Sadakadir..

Ne kaybettirir ki bir tebessüm.Ya da zaman kaybına uğratır mı kişiyi?HAYIR hatta ASLA. Peki neden bazılarımız bozuk bir yüzle dolaşmakta bu kadar inatçı?Çünkü kaybetmeye alışkın tipler onlar.Gülmezler,güleryüz görmezler,kızarlar,kızdırırlar,severler aslında ama belli etmezler(ne zaman belli edeceklerse),sevilmezler vs...vs... Aslında bir bilseler tebessüm ettiklerinde neleri elde...
  4. Neslihan-Tebessüm Şarkı Sözü

Neslihan-Tebessüm Şarkı Sözü

yüzde tebessüm şarkı sözü yüzde tebessüm şarkısı bir şarkısı sözleri yüzünde şarkı sözü Sabah erken kalkıyormuş Yorgun uykusuzmuş Hayat böyle mi geçecek Her gün monotonmuş Hadi ama yakışmıyor Bu ne biçim surat böyle Yavaştan yavaştan Bana bir gülümse Ay ay ay ne güzel gülermişsin O gülen yüzünle sen Güneşe eşsin Acı dert keder kapından geçmesin Zaman böyle akıp gitsin Ah aman aman aman...
  5. Tebessüm..

Tebessüm..

Küçücük bir gülümseme insan hayatında nekadar çok değişikler yaratıyor.Her zaman her daim hayata gülümseyelim.. TEBESSÜM.. Küçük kız, hüzünlü bir yabancıya gülümsedi.Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu.Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı.Hemen bir not yazdı, yolladı. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar...

Sayfayı Paylaş